unsplash.com

Každá žena by si mala uvedomiť, že je krásna. Je krásna, keď má na sebe make- up, ktorý jej zakrýva aj tú najmenšiu nedokonalosť, či keď je úplne odlíčená. Je krásna chudá, ale aj s pár kilami naviac. Jednoducho stále je krásna taká, aká je. Prirodzená. Bude to znieť ako klišé, ale krásna si aj v sivých teplákoch a vyťahanom tričku, strapatá a s kruhmi pod očami.

Ak som ťa doteraz nepresvedčila o tom, že o sebe môžeš pokojne povedať, že si prirodzene krásna, dám ti zopár rád, ktoré ti dokážu, že si nádherná.

unsplash.colm

1.Dožič si aspoň osem hodín spánku.

Spánok je dôležitý pre tvoje zdravie,telo i myseľ. Ale tiež ti pomôže vyzerať čo najlepšie. Nikto predsa nechce vyzerať ako po fláme.

2. Každý deň používaj čistiace vody na tvár.

Každodenné čistenie a krémovanie pleti ťa ochráni pred čiernymi bodkami a mastnotou tvojej pleti. Tiež pomáhajú rôzne scruby alebo prírodné mydlá. Pleť krásne osviežia a ochránia.

3.  Staraj sa o svoj zvoňajšok. 

Samozrejme, vzhľad nie je všetko. Ale určite sa cítiš sebavedomejšie keď máš čerstvo umyté vlasy,vytrhané obočie, spravené nechty a nepopraskané pery. Ver mi, sú to maličkosti ktoré by mali byť samozrejmosťou.

unsplash.com

4. Nájdi si TEN outfit. 

Každá z nás ma v šatníku outfit ktorý nám pridáva sebavedmie a cítime sa v ňom úplne skvelo. Sebavedomý outfit je tvoja prvá voľba stále, keď potrebuješ kúsok toho sebavedomia dodať. A ešte pridaj tie správne doplnky a budeš hviezda.

5. Staraj sa o svoje zdravie 

Nie, nechcem aby si si začala rátať kalórie alebo cvičila každý deň. Je to na tebe aký režim si vyberieš. Ide hlavne o to aby si sa cítila čo najlepšie. Vyhýbaj sa tučným jedlám pokiaľ ťa štve tvoja postava, radšej si uprednostni niečo zdravšie z čoho sa nebudeš cítiť ako slon, cvič doma alebo v posilňovni, sama alebo s kamarátkou. Je to na tebe. Hlavne sa o seba staraj, zdravie máš len jedno.

Na záver to najdôležitejšie:  

„Staraj sa o svoju vnútornú, duševnú krásu. Tá sa odrazí na tvojom zvoňajšku.“ – Dolores del Rio

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife