Photo by Leah Kelley from Pexels

Určite si bola aspoň raz zamilovaná do muža, ktorý ťa nechcel. No zapamätaj si, že ty si dosť múdra (a dosť pekná) na to, aby si bola len niekoho hračkou. Ak muž, o ktorého máš záujem, robí tieto veci, mala by si ho nechať ísť. Chce ťa len využiť.

Nepríde ťa podporiť v dôležitých dňoch

Ak ťa čaká niečo dôležité cez deň a on ťa nepríde objať alebo ti nezavolá, môžeš by si byť istá, že nemá o teba až taký veľký záujem. Ak neprejaví ani trošku radosti a podpory (pokojne len správou alebo telefonátom), nestojí to s ním za to. Vieš, že by ťa nepodporoval ani vo vážnom vzťahu.

Neodpovedá ti na správy niekoľko hodín (dní)

Ak mu ty odpíšeš do piatich minút a on ti neodpíše ani do piatich hodín, vieš, že je niečo zle. Nemala by si so sebou nechať takto mávať. Keby mal o teba reálny záujem, vždy by sa snažil odpisovať čo najrýchlejšie.

Ozve sa len vtedy, keď sa ti darí

Keď uverejníš fotku s tým, že ti je dobre a si šťastná, okamžite ti napíše. Zrazu mu chýbaš a vyhovára sa na to, že bol zaneprázdnený. No len on dobre vie, že nechce, aby si sa mala dobre bez neho, pretože by to nezvládol. Nechce vidieť šťastie druhých a to je zlá vlastnosť, pretože by ťa nechcel vidieť šťastnú ani vo vašom vzťahu.

Nenapíše ti na tvoje narodeniny a meniny

Ak si nedokáže spomenúť na takúto vec, zabudni na neho. Jedna správa s prianím by mu zobrala tak minútu života a aj to preháňam. Môžeš si ho rovno vymazať z kontaktov.

Ruší všetky plány s tebou

Môžeš sa ho snažiť volať von, nikdy ti nepovie áno. On nechce chodiť na obyčajné rande a na romantické prechádzky. On ťa chce len využiť. Ak toto vycítiš, utekaj preč. Máš na viac.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating