Verná žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mať dokonalý vzťah nie je ľahké. V prvom rade to ani je možné, no a v tom druhom, nie je to len o komunikácii, spoločnom čase, koníčkoch a láske. Je v tom oveľa viac, než si vieš predstaviť. Si naozaj verná žena? Odhaľ svoj skutočný charakter. 

Nie si neverná len vtedy, keď ideš do postele s iným mužom. Deje sa to pri každodenných činnostiach, ktoré si možno ani neuvedomuješ.

Tento kvíz ti otvorí oči a možno aj odhalí tvoje pokusy o neveru. Pokiaľ budeš mať viac, než polovicu nesprávne, rozhodne si neverná.

Myslíš si, že by si dokázala ukázať konverzácie s mužmi tvojmu frajerovi?

Pexels/Yan Krukov

Stretávaš sa s tvojím bývalým, aj keď ti priateľ povedal, že mu to prekáža?

Unsplash/Klaudia Piaskowska

Posielaš svoje odvážne fotky aj niekomu inému, než tvojmu partnerovi?

Páči sa ti (výzorovo) tvoj priateľ v každej situácii, aj keď nie je upravený?

Píšeš si s nejakým mužom bez toho, aby o tom tvoj partner vedel?

Pristihla si sa niekedy pri tom, ako myslíš v posteli na druhého?

Pexels/Andrea Piacquadio

„Lajkuješ“ fotky chlapom, o ktorých vieš, že ich nikdy nebudeš mať, no chcela by si?

Si svojmu priateľovi naozaj verná? Otestuj sa v kvíze
SI VERNÁ
Gratulujeme ti! Skúškou si prešla a dokázala si tak, že si svojmu partnerovi verná. Len tak ďalej. Rozvíjajte svoj vzťah a snažte sa o to, aby ste boli k sebe naozaj úprimní.
SI NEVERNÁ
Ups. Možno nie si fyzický neverná, no myšlienkami určite. Tvoj priateľ by sa mal mať na pozore, pretože sa môže stať, že mu čoskoro ujdeš. Spamätaj sa a pokiaľ ho miluješ, buď mu vernou partnerkou.

Nevera je určite jedným z najhorších činov, ktorých sa partner môže vo vzťahu dopustiť. Je to nepríjemná, bolestivá, nespravodlivá zrada od niekoho, o kom by si nikdy nepovedala, že ti takto môže ublížiť. Psychologička v našom nedávnom rozhovore opísala vzťah so ženatým chlapom a to, či to s ním môže fungovať.

Okrem vernosti je ďalším dôležitým pilierom vo vzťahu aj dôvera. V našom nedávnom článku sme ti popísali, ako ju môžete spoločne budovať.

Láska môže byť krásna, ale aj náročná. Občas sa ocitneme v situáciách, keď sa zdá, že sa s partnerom rozchádzame v názoroch, alebo nás trápia prekážky, ktoré nás od seba oddeľujú. Ako si teda udržať zdravý a silný vzťah? V našom predošlom článku nájdeš 10 tipov, ako si udržať vzťah aj napriek väčším ťažkostiam

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy