Páry, ktoré spojila reality šou
Instagram/lukas.stanislav/chrebetova

Denisa a Kryštof

Víťazi druhej série obľúbenej zoznamovacej šou Love Island. Pravdou ale je, že veľa ľudí si myslelo, že im to po skončení relácie dlho nevydrží. Opak je pravdou a oni sú spolu doteraz. Ako Kryštof prezradil v jednom nedávnom rozhovore, obetoval celý svoj život a dokonca sa presťahoval k Denise. Do mesta, kde ona študuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kryštof Novák 🦁 (@krystof__novak)

Už u nich padla reč na dieťa, no aj ich vzťah si prešiel miernou turbulenciou. Začalo sa totiž povrávať, že fešný fitnessák mal svoju partnerku podviesť s ex. To ale nie je pravda a nielen samotný Kryštof, ale aj jeho rodina nemohli uveriť tomu, ako toto klamstvo daný človek bez okolkov vypustil do éteru. Vzťah výhercov Love Islandu 2 však zvládol prekonať aj túto skúšku.

Laura a Martin

Slovenka Laura Chrebetová a Čech Martin Kulhánek išli do šou, ktorej láska bola podstatou. Táto dvojica už od prvého spojenia v Love Islande tvorila silný pár a spoločne to dotiahli až do finále, v ktorom zvíťazili. V realite začali spoločne ihneď bývať, no nedávno vymenili byt v Česku za dom na Slovensku.

Aj oni si museli prejsť odlúčením, rovnako kvôli súťaži Survivor, do ktorej sa zapojil Martin. O tom, že to spolu myslia vážne, svedčí nielen spoločný domov, ale aj zásnuby, ktoré sa konali Miláne, následná svadba a teraz dokonca dieťatko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News