Páry, ktoré spojila reality šou
Instagram/lukas.stanislav/chrebetova

Aj keď ti to možno príde trochu zvláštne, nájdu sa páriky, ktoré sa spoznali v reality šou a vydržalo im to spolu až dodnes. Nejde však iba o zoznamovacie relácie. Láska vznikla napríklad aj na pôde Farmy. My ti teraz predstavíme 4 páriky, ktoré sú dôkazom toho, že aj pred kamerami môže vzniknúť ozajstný cit.

4 páriky, ktoré našli svoju lásku v reality šou

Xénia a Lukáš

Azda najznámejší pár na slovenskom Instagrame. Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav sa spoznali vďaka dvanástej sérii Farmy v roku 2020. Iskrička medzi nimi prebehla a aj keď sa Lukáš netajil tým, že sa mu mladá tanečníčka páči, ona svoje pocity držala na uzde. Spoločne to však dotiahli až do finále, ktoré známa kráska vyhrala a po pár mesiacoch potvrdili, že spolu tvoria pár.

Odvtedy vyskúšali spoločné bývanie, z ktorého sa už presunuli do vlastného bytu, veľa cestujú a zvládli aj ťažké odlúčenie, keď Xénia odišla do reality šou Survivor. Dnes sa už netaja tým, že myslia aj na svadbu. „Xenka je človek, s ktorým si viem predstaviť byť do konca života, už teraz mám takýto pocit,“ vyjadril sa Lukáš.

Šimon a Alex

Títo dvaja sa spoznali v šou Farma 14. A hoci Šimon spočiatku prejavoval sympatie k Giuliane, napokon skončil s Alex. Ako je jasné z ich instagramových profilov, naďalej spolu randia a zdá sa, že im to klape. Z času na čas spolu zverejnia aj nejaký príspevok, ktorý chytí za srdce nejedného fanúšika. Taktiež im držíš palce?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News