Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav

Vyzerá to tak, že jeho názor na svadbu sa už zmenil. Zaľúbenci Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav, ktorých dala dokopy reality šou Farma, patria k najkrajším a najsledovanejším párom na našom Instagrame. Keďže svoj vzťah posúvali rýchlymi krokmi vpred, otázka týkajúca sa detí a svadby je stále v hre. V rozhovore pre Markízu však Lukáš svoju polovičku prekvapil.

23-ročná tanečníčka Xénia, ktorá sa objavila aj v súťaži krásy, sa so starším partnerom spoznala pred kamerami. Aj keď on svoje city od začiatku netajil, ona si držala odstup. Krátko po ukončení šou na sociálnych sieťach potvrdili, že tvoria pár. Výherkyňa Farmy 12 a jej partner, ktorý sa dostal taktiež do finále, sú spolu už cez dva roky.

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Xénia a Lukáš tvoria harmonický pár

Dvojica si aktuálne užíva vlastné bývanie, ktoré si svojimi silami zrekonštruovali, a všetko sa medzi nimi zdá byť dokonalé. Dokonca vydržali aj odlúčenie, keď mladá kráska bojovala na ostrove v ďalšej reality šou Survivor. Fanúšikov tak vždy zaujíma, či to vidia aj na svadbu.

„Myslím si, že to nie je o svadbe, keď sa majú ľudia radi. Taký je môj postoj. Ale, samozrejme, táto otázka je stále otvorená, vyjadril sa ešte minulý rok Lukáš.

Po niekoľkých mesiacoch však svoj názor zmenil a svojimi slovami partnerku prekvapil tak, že neudržala emócie v sebe. „Klamal by som, keby som povedal, že nad tým neuvažujem. Xenka je človek, s ktorým si viem predstaviť byť do konca života, už teraz mám takýto pocit,“ vyjadril sa úprimne, pričom pri jeho slovách sa Xénii naplnili oči slzami od dojatia.

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News