Xénia a Lukáš

Ich vysnívaný domov bude ako z katalógu! Influencerka Xénia Gregušová stíha toto leto popri robote a cestovaní aj pracovať na vlastnom bývaní. Len nedávno sa fanúšikom priznala, že v Žiline kúpila byt, v ktorom bude žiť spoločne s partnerom Lukášom Stanislavom. Na Instagrame teraz ukázala aj to, ako to u nich bude vyzerať.

Má len 23 rokov, no za sebou už niekoľko veľkých televíznych skúseností. Súťaž krásy vymenila za Farmu, ktorú aj vyhrala, a diváci ju spoznali ešte viac i vďaka reality šou Survivor. Vďaka tomu všetkému získala popularitu na sociálnej sieti, ktorá ju z veľkej časti živí. Peniaze, ktoré zarobila, sa rozhodla investovať do svojej budúcnosti.

Xénia Gregušová
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Xénia má skvelé obdobie v práci aj v súkromí

Aj keď potvrdila, že byt kúpila ona, keďže Lukáš už jeden vlastní, berú ho za spoločný. Už niekoľko týždňov pracujú vlastnoručne na jeho prerábke a pomáha im aj jej rodina. O pár mesiacov tak môžu žiť na mieste, ktoré majú premyslené do bodky. Za pomoci dizajnérky vytvorili aj vizualizáciu, s ktorou sa mladá tanečníčka pochválila fanúšikom.

Xénia Gregušová
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Ako prvé ukázala Xénia svojim followerom, ktorých má na Instagrame viac ako 272-tisíc, ukážku ich budúcej obývačky. V našej fotogalérii nižšie, sa môžeš pozrieť, ako nádherne to bude vyzerať. Páčilo by sa ti žiť v takomto štýle?

Čo povieš na ich budúci domov?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News