Chudnutie pomocou jumping fitness

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Do leta už nezostáva veľa času. Zima pomaly ustupuje a čo nevidieť tu máme jar. Ak však v lete chceš dobre vyzerať, s cvičením musíš začať už teraz, aby si dosiahla výsledky, po ktorých túžiš. Predstavíme ti jedno z cvičení, ktoré je tak efektívne, že chudnutie je pri ňom hračka. V rozhovore pre SME si na svoje začiatky zaspomínali aj jeho zakladatelia.

Zabudni na moderný fasting, na ktorý má svoj názor aj odborník a nájdeš ho TU.

Jumping fitness je už nejaký čas trendom vo svojej oblasti. Je to nenáročný kondičný šport, ktorý je navyše aj zábavný. S týmito cvikmi a pomôckami schudneš raz a navždy – a to bez jojo efektu!

Chudnutie bude pre teba hračka

Tento zábavný spôsob cvičenia sa k nám dostal pred rokmi zo susedného Česka. S týmto nápadom prišli manželia Jana Svobodová a Tomáš Buriánek, ktorí sa celý život pohybovali vo svete športu a na svoje začiatky v jumping fitness si zaspomínali aj v rozhovore pre portál SME.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Svobodová (@jana_jumpingfitness)

Dvojica vymyslela návrh trampolíny s madlami, ktoré predstavujú oporný prvok pri skákaní. Neskôr si tento druh športu získal obľubu aj v zahraničí.

Aj keď tieto trampolíny nie sú cenovo dostupné pre každého, môžeš skúsiť ísť do fitness centra, kde si toto skupinové cvičenie zaplatíš, no zaručene „neskrachuješ“. Jedna hodina zvykne stáť približne 5 €. Perfektne pri tom zregeneruješ myseľ a zároveň ide aj o posilňovanie svalstva spojené s kardio cvičením.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness