štíhly pás

Mať štíhly pás je snom mnohých žien. Často kvôli nemu podstupujú rôzne diéty a cvičenia s vidinou straty nejakých tých centimetrov. Ak patríš medzi ne, nemusíš sa viac týrať, stačí ti poznať zopár osvedčených cvikov, s ktorými to pôjde ľahko!

Sympatická Susana ti vo videu ukáže 4 cviky, ktoré sú overené a pritom veľmi jednoduché. Každý z nich stačí cvičiť po dobu 30 sekúnd, a v troch setoch po sebe. Najlepšie je, že celé toto cvičenie ti zaberie len 8 minút! Venovať túto chvíľku denne cvičeniu sa teda naozaj oplatí. Tak čo, ideš do toho?

Výhodou je, že nepotrebuješ žiadne pomôcky alebo činky. Stačí ti len chuť a pár minút denne. Ak toto cvičenie na štíhly pás navyše obohatíš aj o pár jednoduchých pravidiel, dokonalá postava do leta nemusí byť len snom. V našom predošlom článku nájdeš 7 maličkostí, ktoré dokážu s našou postavou veľké veci.

Asi si už počula o tom, že chudnutie sa začína najprv v hlave. Niečo na tom bude. Psychika ovplyvňuje celkový zdravotný stav človeka, takže áno, aj od psychiky závisí, či budeš ďalej priberať alebo sa raz a navždy zbavíš nadbytočných kíl. Viac o tejto téme nájdeš v našom nedávnom článku a navyše získaš aj nejaké rady, vďaka ktorým pôdju kilá dolu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness