žena

Lev

Tvoji priatelia sú vždy k dispozícii a ty sa s nimi obzvlášť rada stretávaš v tomto mesiaci. Táto intenzívna svetskosť spôsobuje, že sa cítiš veľmi dobre. Horoskop hovorí, že aj tvoj priateľ by ti mohol pomôcť s určitými pracovnými záležitosťami. Láska dnes spozná chvíle slávy. Je čas žiť ju naplno a z každej strany.

Panna

Tento piatok je dňom slabej planetárnej podpory. Realita každodenného života a určité povinnosti, rodinné i pracovné sú pre teba tesné. Nie je to však správny deň na rozviazanie kotiev. Uplatňovanie bežných záväzkov a povinností ťa môže ťažiť viac ako zvyčajne. Ak uvažuješ o tom, že do tejto krajiny pošleš všetkých, zotrvaj. Už zajtra sa veci zlepšia. Opatrnosť sa vyžaduje pri jazde a pohybe.

Znamenia, ktoré budú mať šťastie
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Váhy

Zvedavé záujmy, priateľstvá a profesionálne úspechy sú dominantnými témami tohto dňa. V tento aprílový piatok by si mala skombinovať podnikanie s potešením tak, že vezmeš osobu, ktorú miluješ so sebou a zmeníš to na výlet, ktorý poteší obe strany. Využi láskavosť hviezd na rozšírenie svojich existenčných obzorov a sústreď sa na chvíle so svojimi priateľmi. Prijímaj nové veci a rob nezvyčajné plány.

Škorpión

Aj dnes existujú dobré základné energie, ktoré ťa podporujú. Pevné životné  základy môžu byť pre teba podporou zo strany priateľov a najbližších príbuzných. Tráv čas radosťou, humorom a stabilitou. Dôslednosť ti pomôže robiť nútené rozhodnutia. Večer praje stretnutiam s tými, na ktorých ti najviac záleží.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop