Druhý mesiac v roku je tu. Poď si s nami prečítať, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie na február.

Baran

Život

Tvoj február bude plný práce a povinností. Občas sa ani nezastavíš a úlohy sa budú kopiť jedna na druhú. Nemala by si podceňovať kvalitný spánok, pretože sa to neskôr môže odzrkadľovať na tvojej nálade.

Láska

Mala by si vniesť do vášho vzťahu trochu viac humoru. S ním ide všetko lepšie a aj hádky vyriešiš rýchlejšie. Pokiaľ si nezadaná, tento mesiac sa môže stať, že sa do niekoho zamiluješ. Maj oči poriadne otvorené.

Zdravie

Ak nešportuješ, teraz by si mala začať. Vďaka cvičeniu alebo behu si zlepšíš kondíciu a posilníš imunitu. Keď sa do toho pustíš, nebudeš často chorá.

Býk

Život

Február si pre teba pripravil neočakávané udalosti. Môže sa ti stať, že ťa niektoré prekvapia tak veľmi, že im nebudeš chcieť uveriť. Máš pred sebou veľmi ťažký mesiac, drž sa.

Láska

V oblasti lásky sa ti bude ale dariť. Nečakajú ťa žiadne hádky s priateľom, len si daj pozor na to, aby s tebou nemanipuloval. Ak si single, vyzerá to tak, že aj počas tohto mesiaca zostaneš. Nič sa na tvojom statuse nezmení.

Zdravie

Vo februári by si mala do jedálnička zaradiť viac ovocia a zeleniny. Je skvelé, ak myslíš na vitamíny v tabletkách, no najviac ich do seba dostaneš práve z jedla. Nezanedbávaj tieto zložky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3 4 5 6
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.