Unsplash/Guillaume Bolduc

Prvý víkendový deň je vždy plný radosti. Prichádza upratovanie, varenie, no aj oddych a čas na rodinu. Zisti, čo si však pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Mala by si zabudnúť na všetky problémy a venovať sa len rodine a domácim prácam. Nemiešaj sa do vecí, ktoré nie sú tvoje, pretože by ťa to mohlo stáť dobrú povesť. Oveľa príjemnejšie prežiješ víkend, keď si splníš všetky tvoje povinnosti na 120 %, než by si mala radiť ostatným.

Býk

Dnes sú ti hviezdy naklonené. Všetko bude hrať v tvoj prospech, preto môžeš robiť akúkoľvek vec, ktorú si zmyslíš. Celý deň budeš mať dobrú náladu a to sa nezmení ani večer. Dokonca bude na večeru tvoje obľúbené jedlo, tak si pochutíš.

Blíženci

Nemala by si zanedbávať svojho priateľa, pretože ti to môže vrátiť vo chvíli, keď ho budeš potrebovať najviac. Nájdi si čas na to, aby si mu vyznala lásku a povedz mu, že ho miluješ stále rovnako, no možno aj viac. Úprimne ho to poteší a bude rád, že to s tebou ešte neukončil.

Rak

Tvoja sobota, žiaľ, nebude pekná. Budeš musieť splniť mnoho náročných úloh, ktoré sa zo začiatku budú zdať nesplniteľné. Neskôr sa ti môže prihodiť zranenie, preto by si mala zabudnúť na náročné túry. Ak chceš ísť na prechádzku, vyber sa do mesta.

Lev

V poslednom čase si plná optimizmu. Odhodláš sa dnes na veci, ktoré si dlho odkladala a konečne sa ti podaria. Doma sa neudeje nič významné, no mala by si rodine povedať, ako veľmi si ich vážiš a máš rada. Niekedy aj takéto maličkosti dokážu urobiť veľa.

Panna

Neporovnávaj sa s ostatnými. Mohlo by ti to uškodiť. Jedine sama so sebou, pretože si prešla dlhú cestu. Dnes sa ti stane niečo významné, čo ťa posunie ešte viac vpred. Nemusíš sa báť, už dlho o tom uvažuješ, preto by si nemala váhať a ponuku zobrať.

Váhy

Dnes by si si mala šetriť energiu, pretože prídu horšie časy a budeš ju potrebovať. Rozmysli si, čo urobíš so svojím voľným časom. Rozhodne sa nenamáhaj, pretože nebudeš stíhať urobiť dôležité veci, ktoré prídu večer.

Škorpión

Stretneš sa s opačným názorom a po dlhšom čase sa budeš cítiť nekomfortne. Zajtra to však bude lepšie, len sa nesnaž nasilu s ľuďmi pohádať. Mohlo by sa stať, že by ste sa už nikdy v živote nerozprávali. To hádam nechceš, však?

Strelec

Priprav sa na to, že dnešok bude plný povinností. Už od rána nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, preto si uvar kávu a všetko ti pôjde ľahšie. Nie každý deň je oddychový a to sa zrovna o tvojej sobote nedá povedať vôbec. Mysli však na to, že zajtra bude lepšie.

Kozorožec

Ak ťa dnes odmietne muž, o ktorého máš dlho záujem, nič sa nedeje. V mori je veľa rýb. Máš na výber a preto nemusíš skončiť s prvým, ktorý ťa zaujal. Hlavne nebuď demotivovaná a stále sa usmievaj. Láska si ťa nájde vtedy, keď to budeš najmenej čakať.

Vodnár

Máš veľa príležitostí na to, aby si ukázala rodine, čo sa v tebe skrýva. Nestrácaj čas a ukáž im svoje najlepšie ja. Vďaka tomu bude u vás doma panovať dobrá nálada a nebudeš sa cítiť napäto.

Ryby

Dnes budeš nervózna, pretože ťa čaká dôležité rozhodnutie. Nenechaj sa však vyviesť z miery, všetko dobre dopadne a budeš za hviezdu. Poobede si upeč koláč a oddychuj, inak sa môže stať, že by ťa niekto naštval. Buď len doma a užívaj si pohodu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy