Žena v čiapke

Lev

Tento deň bude pre teba vcelku dobrým, aj napriek menšej nepriazni planéty Urán. Nabádajú ťa viaceré hviezdy, ktoré vytvárajú atmosféru vhodnú na prežívanie tvojho vzťahu s nadšením. Pokiaľ si single, nechýbajú ti správne pohyby na to, aby si si podmanila osobu, ktorá sa ti páči. Je to veľkorysý deň aj pre tie, ktoré sa konštruktívne usilujú o určité dôležité záležitosti. Môže ísť aj o tie v láske.

Panna

Dnešná decembrová nedeľa bude z pohľadu hviezd pokojná a pozitívna, bez akéhokoľvek rozruchu. Horoskop hovorí, že ti nebude chýbať chuť robiť niečo, čo udrží tvoju zvedavosť pri živote. Je možné, že počas roka si si prešla veľkým množstvom skúseností  a teraz nastal čas venovať ho istý čas len samej sebe. Ak môžeš nasledovať formy relaxu, meditácie, urob tak čo najskôr a skúmaj svoj vnútorný svet.

Váhy

Dnes, keď Mesiac a Venuša vysielajú svoje magické vplyvy, čaká na teba veľký úspech v tých činnostiach, ktoré si vyžadujú kreativitu, originalitu vo vyjadrovaní nápadov a zručnosť pri obchodných rokovaniach. Nechýba ani príležitosti venovať sa ľuďom a priateľom, s ktorými sa stretávaš každý deň a tráviš s nimi svoj voľný čas. Spoluúčasť si nájde aj láska.

dievča v červenej blúzke
zdroj: Unsplash/freestocks

Škorpión

Kľúčom k úspechu je v tejto dobe sebadôvera, odvaha konať a vedieť sa pozerať sa do svojej budúcnosti.  Tieto podnety sú dôležité na to, aby si dokázala zmeniť niektoré okolnosti a obrátiť ich vo svoj prospech. Väčšia dôvera vo svoje možnosti ťa prinúti prijať niektoré výzvy, ktoré si môžu vyžadovať väčšie úsilie. No nepochybne ťa privedú k úspechu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop