muž a žena v zime

Čas sa zastaviť nedá, pred nami je totižto ďalší decembrový a zároveň adventný víkend. Aká bude pre teba dnešná sobota, ti napovie aj horoskop. 

Horoskop na dnes

Baran

Sobota bude pre teba priaznivá. Horoskop hovorí, že úspešne dokončíš projekt, na ktorom si dlhšiu dobu pracovala. Je tiež možné, že existujú nejaké nejasnosti v súvislosti s láskou, ktorú v sebe nosíš od jesene.

Býk

V prípade, že máš za sebou náročný týždeň, víkend ti prinesie pokoj a pohodu. Pokiaľ však nemáš ešte niektoré veci uzatvorené, buď trpezlivá. Všetko má svoj čas a veci sa vyvíjajú tým smerom, akým majú. Niekedy je naozaj na škodu ich zbytočne siliť.

žena napiekla koláče
zdroj: Pexels/Nicole Michalou

Blíženci

Je možné, že sa nachádzaš v situácii, kedy naozaj nevieš, ako sa v niektorých veciach rozhodnúť. Ak máš vo svojom okolí ľudí, ktorí by ti vedeli v tomto smere pomôcť, určite ich oslov. Týka sa to ako pocitov, tak i samotnej práce.

Rak

Tento víkend nesie so sebou lásku, veľmi príjemné pocity a aj akýmkoľvek stretnutiam budú hviezdy priať. Horoskop hovorí, že oba voľné dni môžu priniesť práve tým nezadaným do života partnera.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop