Tento týždeň bude pre niektorých veľmi ťažký. Každé znamenie bude v pokušení a len tým naozaj silným ľuďom sa podarí vytrvať.

Ak chceš vedieť, aké pokušenie ťa čaká, pusť sa do čítania.

Baran

Budeš v pokušení sa s každým hádať a stoj čo stoj si budeš chcieť obhájiť svoju pravdu. Mala by si sa však upokojiť a zmieriť sa s tým, že nie každý bude obľubovať tvoje názory. Ľudia sú rôzni a tvoj názor nie je jediný na svete.

Býk

Tento týždeň budeš v pokušení vynechať cvičenie a tréning. Vonku bude krásne a tak ťa to bude ťahať do prírody. Môžeš ísť, no skús sa prinútiť aj cvičiť, alebo sa aspoň ráno popreťahuj. Budeš sa cítiť oveľa lepšie. Každý deň musíš robiť niečo pre to, aby si sa cítila dobre vo svojom tele.

Blíženci

Budeš v pokušení napísať svojim bývalým priateľom. Avšak, nerob to. Zbytočne by si začala spomínať a to by ťa mohlo rozplakať. Čo raz skončilo, nikdy sa už nezačne. Nezameriavaj sa na svoju minulosť, skôr sa sústreď na svoju budúcnosť.

Rak

Tento týždeň sa budeš chcieť stretnúť s mužom, s ktorým si píšeš. Dobre si rozmysli, či na rande pôjdeš, alebo nie. Pokušenie je to veľké, no či aj správne. V tejto dobe máš obmedzené možnosti, pretože by si nemala vychádzať von. Najmä nie po ôsmej večer. Avšak, je to na tebe.

Lev

Budeš v pokušení prokrastinovať. Čaká ťa veľa práce a už od pondelka si ju budeš chcieť nechať na víkend. Nerob to a zatni sa. Keď si povinnosti splníš včas, budeš mať voľný víkend. To je super, nie? Nevykašli sa na prácu, buď aktívna a cieľavedomá.

Panna

Tento týždeň ťa to bude ťahať oddychovať. Máš pocit, že je toho na teba veľa a nezvládaš to. Nebudeš mať na nič náladu a s každým sa budeš chcieť hádať. Avšak, pracuj na sebe, pretože ťa čaká poriadne divoký týždeň. Nezastavíš sa.

Váhy

Budeš v pokušení usporiadať veľké stretnutie rodiny. Vieš, že to nie je správne, preto by si s tým mala počkať. Namiesto stretnutia skús spoločný videohovor, v ktorom si všetci pripijete a porozprávate sa. Napriek situácii, ktorá je vo svete, existujú tieto moderné technológie a takto ti môžu pomôcť.

Škorpión

Tento týždeň sa budeš chcieť „opustiť“ a nestarať sa o seba. Nie je to správne, pretože aj keď si doma, mala by si sa o seba starať. Keď si oholíš nohy, dáš si masku na tvár, umyješ si vlasy a urobíš ďalšie veci, budeš sa cítiť oveľa lepšie.

Strelec

Budeš v pokušení vyspávať až do poobedia. Mysli na to, že ak ráno vstaneš skôr, stihneš oveľa viac vecí, než keby si spala až do obeda. Pospať si môžeš cez víkend. Cez týždeň na to nie je čas. Čo by si z toho dňa mala, kebyže vstávaš až na obed? Nič.

Kozorožec

Tento týždeň ťa to bude ťahať k tomu, aby si obnovila kontakty s ľuďmi, s ktorými sa už dlho nebavíš. Nie je to dobré. Pre nejaký dôvod sa spolu nebavíte, tak prečo by si mala otvoriť zahojené rany? Skús nasmerovať svoje myšlienky niekam inam.

Vodnár

Budeš v pokušení dať výpoveď. Mysli však na to, aká je situácia. Môžeš byť rada, že máš prácu. Počkaj si na lepšie obdobie a potom si rob čo chceš. Tento týždeň však tomuto pokušeniu odolaj. Nebola by to správna vec a tvoje okolie by to vzalo ťažko.

Ryby

Tento týždeň by si chcela ísť von so svojím ex. Nerob to, pretože po stretnutí sa budeš cítiť ešte horšie, než pred ním. Radšej sa zabav nejako inak a vymysli si kreatívnu činnosť. Vďaka nej budeš mať iné myšlienky a možno objavíš svoj skrytý talent.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.