žena

Lev

Tento deň nie je pre teba najšťastnejší, no môžeš ho stráviť diskrétne, ak sa ti podarí naplánovať rôzne aktivity usporiadaným spôsobom. Urobiť môžeš aj malé praktické úpravy a v prípade potreby napraviť spôsob, akým pracuješ alebo sa správaš. Vzrušujúca bude výmena nápadov v profesionálnom smere, v ktorom sa naskytli vyhliadky na úspech.

Panna

Dnešné lunárne vplyvy zdôrazňujú všetko o tvojom okolí, kontaktoch, komunikácii, spoločenskom živote, súrodencoch, nových priateľoch či krátkych výletoch. Väčší pocit sebakontroly ti pomôže byť emocionálne stabilnejšou, a preto budeš v dôsledku toho sebavedomejšia a pripravená čeliť vzťahu s tými, ktorí s tebou žijú alebo pracujú.

ako urýchliť rast vlasov
zdroj: Pexels/Erika Quirino

Váhy

Dnes sú hviezdy priaznivé na prezentáciu tvojich nápadov a presadenie sa z ekonomického hľadiska. Horoskop radí, aby si sa zamerala ochotu spolupracovať. Existujú ideálne astrálne konfigurácie na prijatie relevantného rozhodnutia o práci. Sústreď sa, aby si robila svoju prácu čo najlepšie. Očakávať môžeš tiež užitočné a príjemné kontakty.

Škorpión

Napriek ťažkému Jupiteru si tento deň zaslúži dobré predpovede. Myseľ a srdce dnes vytvárajú priestor pre niečo veľké. Konkrétna intuícia ťa vedie správnou cestou v prípade nútených rozhodnutí. Mesiac, Mars, Saturn a Neptún ťa robia kreatívnou a schopnou využiť svoje kúzlo, aby si sa dostala do dobrého svetla v očiach osoby, ktorá zrýchľuje tvoju srdcovú frekvenciu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop