žena

Strelec

Dnešné hviezdy nasledujú trend včerajška a radia ti, aby si sa oslobodila od úzkostí, ktoré ti robia spoločnosť a tiež pocitov viny, ktoré ťa zovrú, keď urobíš niečo nezákonné. Buď pripravená obnoviť sa v hĺbke svojej duše, aby si pochopila novinky budúcnosti. Horoskop taktiež odporúča, aby si nechala minulosť za sebou.

Kozorožec

Nebude to síce štvrtok plný romantiky, ale určite nájdeš dobré dôvody na zábavu a využitie svojej citlivosti a vynaliezavosti. Tvoje srdce sa môže hrať s vášňou bez prílišného zdržiavania alebo obmedzení. Pokiaľ si single, nezastavuj sa pri prvej osobe, ktorá ťa očarí, porozhliadaj sa ešte predsa na iné smery.

Žena v slnečných okuliaroch
zdroj: Unsplash/Jonathan Zerger

Vodnár

Dnešné zlomyseľné hviezdy ťa skúšajú v mnohých oblastiach života. Čo môžeš urobiť, aby si sa vyhli zlej nálade, frustrácii a negativite? Dovoľ svojej vytrvalej sile, aby ťa niesla vpred, a to bez premýšľania o namáhavých okolnostiach minulosti. Takto je možné získať spokojnosť v živote. Zabudni na úsilie, ktoré sa predtým vynaložilo na dosiahnutie pozitívneho konečného výsledku.

Ryby

Zdvihni svoj zrak a zachyť signály Mesiaca v Škorpiónovi, ktorý nádherne vychádza s planétami vo tvojom znamení. Možno zistíš, že máš zvláštne vnímanie, ktoré nazývame jasnozrivosť a ktoré ti umožňuje zachytiť tajomstvá druhých. Váž si to. V láske sa predvádza zmyselnosť. N pracovnom poli využívaj svoju intuíciu a odhodlanie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop