Pred nami je posledný tohtoročný víkend a jeho záver nám prinesie ďalší nový rok. Horoskop hovorí, že pre štyri znamenia zverokruhu bude výnimočný a užijú si ho najviac spomedzi všetkých. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Znamenia, ktoré si najviac užijú posledný víkend v tomto roku

Baran

Horoskop hovorí, že počas posledného víkendu roku 2023 k tebe prichádzajú možnosti úspechu, predovšetkým v zahraničných kontaktoch. Vynikajúce príležitosti sú tu pre tie, ktoré si chcú rozšíriť okruhy svojich existenčných obzorov.

Šťastné udalosti môžeš vnímať aj v oblasti pocitov. Neodmietaj pozvania, najmä ak hľadáš partnera svojich snov. Aj silvestrovský deň či noc stráviš príjemne a bez nudy. Uži si naplno oslavy príchodu ďalšieho nového roka.

dievča v červenej blúzke
zdroj: Unsplash/freestocks

Rak

Astrálny pokoj pokračuje tento víkend aj pre tvoje znamenie. V tomto období je jednou z tvojich silných stránok to, že dobre vieš, ako čeliť výzvam svojich protivníkov a presadzovať svoje názory slovami aj činmi. Tento výnimočný rok by si mala uzatvoriť z pohľadu hviezd vhodne a to aj napriek miernej záťaži.

Si pripravená využiť len tie najlepšie príležitosti v každom odvetví. Tvoje ašpirácie sú originálne a reflexy pripravené, nezabudni preto dobre využiť minulé skúsenosti. Priprav sa aj na romantickú nedeľnú noc.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy