Muži narodení v týchto 3 znameniach majú potrebu vo vzťahu "vládnuť"

Každý z nás má iný charakter, inú povahu. Niekto je veľmi pokojný a dokáže sa iným prispôsobovať, iný chce byť zase dominantný a ostatným rozkazovať. Takto to býva aj vo vzťahu. Ideálne je pochopiť, že láska funguje na tom, že sú si obaja rovní a rešpektujú sa, no zároveň sa dokážu odlišné povahy aj dopĺňať. Nie všetci muži to ale chápu.

Poď sa pozrieť na mužské znamenia, ktoré k nim patria. Vo vzťahu chcú svojej polovičke “vládnuť” a nie vždy to vedie k niečomu dobrému.

Akí muži túžia vo vzťahu po moci?

Baran

Baran je prirodzene človek tvrdohlavý a to sa prejavuje aj v partnerstve s ním. Je to muž, ktorý sa nerád nudí, má svoje ciele a ide si za nimi. Ťažko sa niekomu prispôsobuje a nechce si nikdy priznať chybu. Práve kvôli tomu vznikajú vo vzťahoch s ním napäté momenty.

Navyše, ak nie je tak, ako povie on, veľmi rýchlo sa rozčúli či urazí. Dokonca má sklony k agresivite. Partnerku chce mať pod kontrolou.

Býk

Tak ako Baran, aj Býk je veľmi tvrdohlavý a preto je s ním rovnako ťažké vo vzťahu vychádzať. Vie sa správať odmerane a chladno, keď má pocit, že veci nie sú tak, ako to chce.

Vzťah aj partnerku chce mať vždy pod dohľadom. Preto sa k nemu hodí žena, ktorá je utiahnutejšej povahy a dokáže sa mu prispôsobiť. Ak totiž nie je po jeho, bude mať dlho zlú náladu. Navyše je aj veľmi žiarlivý.

Lev

Lev je kráľom zvierat a muž narodený v tomto znamení chce rovnako vládnuť aj vo vzťahu. Ak sa zamiluje, tak by pre svoju lásku spravil čokoľvek, no sám nerád ustupuje. Má veľké ego a vyžaduje si, aby mu rešpekt prejavovala aj jeho partnerka.

Chce ju ovládať a vedieť, že ona mu vždy vyhovie. Kvôli svojej temperamentnosti to s ním vydrží len máloktorá žena.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy