Na niekoho čaká nové priateľstvo, no iného zas odlúčenie od milovanej osoby. Čo však čaká teba? To zistíš vo svojom horoskope.

Baran

Dnes si vychutnávaj posledný voľný deň. Nevšímaj si žiadne hádky a nezhody ostatných, pretože ak by si sa do nich zaplietla, mala by si z toho zbytočné problémy. Priprav sa radšej na pondelok a jeho náročné úlohy.

Býk

Máš pred sebou deň plný nových správ. Nikto ťa nevyvedie z miery, preto môžeš byť sama sebou. Pozor by si si mala dať na ľudí, ktorí ťa nemajú radi, pretože ťa môžu ohovárať a šíriť o tebe klebety.

Blíženci

Už z rána sa dozvieš smutnú správu a to, že ťa čaká odlúčenie od osoby, ktorá je pre teba dôležitá. Čo by si však pre jej šťastie neurobila, však? Budeš potrebovať mnoho síl, preto by si mala zavolať kamarátkam a poobede vyraziť do mesta.

Rak

Dnes večer by si mala vyraziť do baru, pretože sú ti hviezdy naklonené. Stretneš muža, z ktorého sa môže stať tvoj dlhodobý partner. Maj oči otvorené, pretože lásku už dlhšie hľadáš. Toto je ideálny deň na to, aby si nadviazala kontakt.

Lev

Budeš spokojná. Nič viac ti na dnes netreba. Najlepšie urobíš, ak si zacvičíš alebo vybehneš von na prechádzku. Tvoje telo sa potrebuje ponaťahovať a každý pohyb ti pomôže. Pridá to plusové body k tvojej spokojnosti.

Panna

Do tvojho života dnes príde nový priateľ, ktorého si už dlhšie potrebovala. Neboj sa, nestanú sa z vás priatelia s výhodami, bude to veľmi čisté. Už dávno si chcela niekoho, komu by si sa mohla zdôverovať a hovoriť o svojich problémoch.

Váhy

Dnes nastal ten správny čas na to, aby si všetkým doma vyznala lásku. Pokiaľ ešte rodičov máš, snaž sa im neustále pomáhať, pretože tu nebudú večne, aj keď by si si to priala. Ak chceš urobiť ešte jednu dobrú vec, splň si všetky úlohy, ktoré by ťa čakali zajtra. Budeš mať voľné poobedie.

Škorpión

Pamätaj na to, že peniaze nie sú všetko. Kariéra je super, no kto je pri tebe, keď prídeš domov z práce? Nikto. Mala by si sa poobzerať po nejakom vzťahu, pretože budeš do konca života sama. Vybehni dnes do mesta a snaž sa niekoho zbaliť.

Strelec

Prežiješ celkom pokojný deň. Večer si vychutnaj so svojím priateľom, pretože už zajtra sa bude musieť vydať na týždňovku, preto by ste sa mali lúčiť čo najdlhšie. Dnes však stihneš všetko, čo si si naplánovala, a tak budeš šťastná.

Kozorožec

Neustále to musíš mať na pamäti – oddych je dôležitý. Po namáhavom včerajšku by si dnes mala relaxovať. Dochádzajú ti sily a tie potrebuješ. Popros mamu, nech uvarí silný vývar a sústreď sa len na to, aby si bola vo svojej izbe a odpočívala.

Vodnár

Dnes prežiješ jeden úspech za druhým. Čoho sa dotkneš, to ti pôjde od ruky, preto stihneš veľa vecí. A nehovoríme len o úspechoch doma. Keď sa vyberieš večer von, môžeš stretnúť muža, ktorý ti úplne zmení život.

Ryby

Mala by si byť viac trpezlivejšia. Niekedy stačí chvíľu počkať a veci sa hneď zdajú lepšie, než keby si ich riešila s horúcou hlavou. Nedeľu tráv v prírode, pretože tá ti pomôže pozitívne sa naladiť na ďalší deň a naberieš viac energie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.