Image by Olichel Adamovich from Pixabay.com

Každé znamenie je niečím charakteristické, teda aspoň podľa astrológov. A na základe ich vlastností a povahových čŕt môžeme vypichnúť isté znamenia, ktoré sú pre opačné pohlavie o čosi príťažlivejšie, ako iné. Možno sa medzi nimi nájde aj tvoj objekt záujmu, a tak ti bude jasné, prečo ťa práve on tak veľmi priťahuje.

Baran

Prírodným živlom Barana je oheň. Presne ten, ktorý vyžaruje z jeho správania. Tento muž je veľmi energický a zároveň sebavedomý, čo nepochybne pritiahne pozornosť nejednej ženy. Čo si zaumieni, to väčšinou dosiahne. Rovnako to platí aj v prípade, kedy si Baran vyhliadne ženu, do ktorej investuje všetku svoju pozornosť. Vo vzťahoch býva dominantný a jeho pýcha je badateľná vo všetkom, čo robí. Ženy sa vďaka jeho sebaistote cítia v jeho prítomnosti bezpečne, čo v nich podnecuje ešte väčší záujem o jeho osobu.

Býk

Jeho živlom je zem, čo charakterizuje aj jeho vlastnosti. Tento chlap má na svet veľmi realistický pohľad, pričom vždy presne vie, čo a ako má robiť. Je zameraný na to, aby sa v živote zabezpečil a rovnako tak zabezpečil aj jeho partnerku. V láske býva trošku ťažkopádny, no na svoju polovičku nedá nikdy dopustiť. Je citlivý, aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že je nekompromisný a neprístupný. Pre ženu je tento muž atraktívny práve vďaka tomu, že stojí nohami vždy pevne na zemi a presne vie, čo od života chce.

zdroj: Image by Alexandr Pirogov from Pixabay.com

Vodnár

Muž, ktorý je narodený v znamení Vodnára má za svoj živel vzduch, ktorý perfektne charakterizuje to, ako sa správa. Tento chalan býva v spoločnosti veľmi obľúbený a ľahko nadväzuje vzťahy. Je zábavný a zároveň zaujímavý. O ženy nikdy nemal núdzu, no jeho slabou stránkou je jeho prelietavosť. Zamilovať sa do neho je viac ako jednoduché, stačí stráviť pár hodín v jeho spoločnosti, a už ich budeš chcieť tráviť iba s ním. Ťažšie sa však na neho zabúda. Málokto vženie toľko vetra, do tvojich plachiet, ako muž v znamení Vodnára.

Netreba však zabúdať na to, že každý jeden z nás je výnimočný, a tak nemôžeme všetkých hádzať do jedného vreca. Spoločné znamenie zverokruhu ľudí spája v určitých vlastnostiach, no nedefinuje to, kým v skutočnosti je. 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating