žena v šiltovke

Strelec

Ak v túto sobotu pracuješ, horoskop hovorí, že k tebe prichádzajú veľmi dobré príležitosti. Maj oči otvorené a dávaj si pozor na to, aby sa ich nechopil niekto sústredenejší, napríklad tvoj kolega. V prípade, že máš pred sebou voľnú sobotu, dopraj si dostatok času na oddych a relax. Venuj sa tým veciam, ktoré ti prinášajú radosť. Návšteva najlepšej kamarátky alebo blízkej rodiny je taktiež vhodnou voľbou.

Kozorožec

Spln v tvojom znamení hovorí o lepšom usporiadaní tvojho vzťahového života. Dopraj si viac času, stráveného so svojím partnerom. Možností, ako prežiť spoločné chvíle je mnoho. Záleží len na tebe, pre akú formu sa rozhodneš. Prekvap ho niečím neobvyklým a špeciálnym. Sama vieš, že stereotyp sa nevypláca. Smelo do toho!

žena
zdroj: Pexels/Vitória Santos

Vodnár

Vplyv dnešného Splnu je dokonalý na to, aby si hlboko nahliadla do svojho vnútra a vyjasnila si všetko, čo ťa trápi. Viac času venuj svojim blízkym. Je možné, že ti to pracovné povinnosti počas posledných dní nedovoľovali. Doprajte si spoločný výlet, obed, či večeru a užívajte si spoločné chvíle. Bude to pre všetkých zúčastnených veľmi príjemný deň.

Ryby

V prípade, že tento deň pracuješ, ti dobré vplyvy Mesiaca v Splne prinesú veľké uspokojenie. Niektoré môžu začať zbierať aj prvé plody svojej práce. Máš byť na čo právom hrdá. Tie, ktoré sú bez partnera sa môžu tešiť na porozumenie s osobami, narodenými v znamení Býka, Kozorožca alebo Panny.  Zelené svieti pohybovým a športovým aktivitám.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop