žena

Posledný piatok v tomto mesiaci prinesie úspešné dokončenie pracovných úloh, no úradovať bude aj únava. Niektoré znamenia si budú musieť dať väčší pozor na nedorozumenia a hádky v partnerstve. iné zas čakajú príjemne strávené spoločné chvíle. Objaviť sa môže aj bývalý partner. Čo hovorí horoskop o dnešnom tvojom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že prišiel čas, aby si otestovala svoj vzťah. Urob tak úplne pokojným spôsobom, nemáš čo stratiť, práve naopak. V práci si dopraj kľud a dokonči veci, ktoré máš naplánované. Vyhnúť by si sa mala zbytočným, kontroverzným reakciám, ktoré by mohli zbytočne narušiť kolegiálne vzťahy.

Býk

Všímaj si dnes v práci o čosi viac ekonomické záležitosti, môžeš totižto prísť na to, že za svoju prácu si zaslúžiš aj vyššie ohodnotenie. Vo vzťahu budeš popoludní pociťovať napätie, ktoré by nemuselo priniesť tie najpríjemnejšie chvíle. Buď opatrná v tom, aké slová venuješ svojej polovičke, mohli by zbytočne ublížiť.

Žena v klobúku, má sklamanie v očiach
zdroj: Pexels/Vincenzo Giove

Blíženci

Dnešný piatok bude v práci pokojným dňom. Vo vzťahu by si sa však mala naučiť robiť zdravé kompromisy aj ty, potom budeš omnoho spokojnejšia a zároveň sa v ňom cítiť lepšie. Ťažšie sa funguje partnerom , pokiaľ ich robí len jeden z nich. Skús to, sama zistíš, že to nie je až také náročné.

Rak

Aj napriek tomu, že je dnes posledný pracovný deň v tomto týždni, plň svoje úlohy zodpovedne a s prehľadom. Páry čaká veľmi príjemný, oddychový piatkový večer a nezadané nová známosť. Horoskop hovorí, že niekomu sa môže v živote objaviť aj bývalý partner.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop