týždenný horoskop

Koniec septembra sa nezadržateľne blíži, preto tu máme posledný týždenný horoskop tohto mesiaca. Chceš vedieť, čo všetko ťa čaká a neminie? 

Prvý jesenný deň už máme oficiálne za sebou, preto je najvyšší čas naladiť sa na jesennú nôtu. Nenechaj sa rozladiť únavou alebo podráždenosťou, skôr sa teš z maličkostí, ktoré toto obdobie prináša. A k tomu sa môžeš riadiť aj svojím osudom.

Týždenný horoskop si pre teba pripravil toto

Baran

Polovica tohto týždňa bude príjemná, no okolo stredy sa to pokazí a začne sa ti lepiť smola na päty. V práci , no aj v osobnom či partnerskom živote. Snaž sa myslieť pozitívnejšie, aby ťa to všetko príliš nevzalo. Vždy sú tu tvoji najbližší, ktorí ťa podržia, keď bude najhoršie.

Stres môže negatívne vplývať aj na tvoje trávenie. Skús do svojho jedálnička zaradiť viac vlákniny a každé ráno vypi pohár vody s citrónom. Doplníš tak aj dôležitý vitamín C, aby si predišla chorobe.

Býk

Tento týždeň sa ti bude dariť hlavne v láske. Ak si zadaná, všetko pôjde tak, ako má a možno si pre teba polovička pripraví aj nejaké prekvapenie. Pokiaľ si single, práve najbližšie dni máš vysokú šancu niekoho stretnúť. Niekoho, s kým by to naozaj mohlo vyjsť.

V práci alebo v škole to už také ružové nebude. Pozor na vypočítavých kolegov, ktorí chcú zneužiť tvoju dobrotu, aby si niečo urobila za nich. Musíš sa naučiť hovoriť NIE, inak ťa budú stále využívať.

Blíženci

Tento týždeň si daj pozor na svoje zdravie. Podcenila si ochladenie, čo si vypýtalo svoju daň. Nesnaž sa ísť nad svoje sily a ak sa necítiš dobre, ostaň radšej doma a vylež to. Práca a povinnosti ťa počkajú. Ak by si to riadne nevyliečila, neskôr by ťa to dobehlo.

Čaká ťa aspoň pozitívna správa alebo sa ti ozve niekto, s kým si už dlho nebola v kontakte a zlepší ti náladu. V láske to bude nemenné, nečakajú vás žiadne hádky, ale ani prehnaná romantika.

Rak

Už by si mala konečne zvoľniť tempo. Snažíš sa byť dostupná na všetky strany, aby si každému vyhovela, no pritom zabúdaš na seba a svoje šťastie. Týždenný horoskop ti radí, aby si si vyčlenila čas len pre seba a svoje koníčky.

Ak to je možné, vezmi si v práci dovolenku. Po toľkých nadčasoch si to určite môžeš dovoliť. Nezanevri ani na svoju rodinu, ktorú by si mohla navštíviť. Babka sa určite poteší, keď ťa po dlhej dobe uvidí. Nezabúdaj na dostatočný pitný režim.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy