žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Tvoj solárny deviaty dom, ktorý sa týka dlhého cestovania dnes dostáva veľa astrálneho odporu, a preto je múdre nekonať unáhlene práve v tomto smere. Pokiaľ ťa čaká cesta do zahraničia, spoliehaj sa výlučne na svoju intuíciu. V láske sa snaž priniesť harmóniu do vzťahu a prejaviť sa môžeš aj nejakým kreatívnym nápadom.

Kozorožec

Mesiac počas dnešného a zajtrajšieho dňa zostane v tvojom slnečnom ôsmom dome, ktorý riadi tvoje vnútorné rozhodnutia, dedičné premeny, ale aj zdedené aktíva. Horoskop hovorí, že jeho vplyv je užitočný, pokiaľ potrebuješ dokončiť proces osobnej obnovy alebo skontrolovať rodinné finančné investície.

Single žena sa drží za hlavu
zdroj: Pexels/Mihai Constantin

Vodnár

Vina za akési tvoje zlyhanie spočíva najmä v iracionálnych a nediplomatických odpovediach. Nemá zmysel nechať sa blokovať nevhodnými záležitosťami, ktoré ponímaš ako tabu. Vypočuj si, čo ti hovorí tvoj partner alebo osoba, ktorá ti je veľmi blízka. Uvidíš, že aj v tvojom prípade sa na oblohe rozsvieti slnko. Pozor si dávaj pri pohybe a šoférovaní.

Ryby

Hoci tvoj dom súvisiaci so zdravím, záľubami, prácou a každodenným životom nie je dnes dostatočne osvetlený hviezdami, mala by si byť v dobrej kondícii. Je však rozumné dbať na svoju imunitu, najmä ak plánuješ výlet alebo obdobie intenzívnej práce. V pracovnom prostredí sa priprav, že bude potrebné vykonať istý kompromis.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop