Pexels/Cottonbro

Kvalitný a zdravý vzťah musí byť založený na dôvere. Ak jeden partner tomu druhému neverí, budú sa vo vzťahu objavovať hádky, žiarlivosť, alebo aj rušenie súkromia. Medzi také narušenie súkromia patrí určite prezeranie mobilu. Samozrejme, partneri by mali byť k sebe otvorení, no niekde musia mať nastavené hranice.

Tieto znamenia ich však nedodržujú a pri každej príležitosti radi skontrolujú mobil svojim partnerom.

Býk

Tento človek je veľmi silný a navonok vyzerá vyrovnaný. Vo vnútri sa však cíti neisto, nevidí svoju hodnotu a partnerovi neverí preto, pretože si myslí, že nie je pre neho dosť dobrý a čoskoro ho opustí. Je svojhlavý, fanatický a žiarli na akúkoľvek maličkosť. Pozerá si jeho mobil preto, pretože chce mať všetko pod kontrolou.

Rak

Človek v znamení Raka je veľmi dobrý, nikomu by neublížil a rád sa o druhých stará. Dalo by sa povedať, že to niekedy s tou starostlivosťou aj preháňa. Nemá problém partnerovi skontrolovať mobil, pretože chce byť v obraze a vidieť, s kým si píše. Napriek tomu, že partner ho viackrát upozornil, že mu to prekáža, robí to stále. Vo vzťahu je sebecký a pravidlá nerešpektuje, pretože chce svojho partnera vlastniť.

Škorpión

Ak ide o Škorpióna, žiarlivosť je na mieste. Vo vzťahu býva často podozrievavý – partnerovi neverí na 100%, pretože má stále pocit, že mu niečo tají. Nepomáha pri ňom nič, ani dohováranie a ani ukazovanie dôkazov. Je to v ňom a pokiaľ nebude mať vyriešenú dôveru vo vzťahu naplno, nikdy ten pravý vzťah nenájde.

Ryby

Povedať o človeku v znamení Ryby, že nie je žiarlivý, je lož. Napriek jeho romantickej povahe vie žiarliť. So vzťahmi nemá úspech, preto sa stáva, že keď si nejakého partnera nájde, stráži si ho. Nepozná v súkromí hranice a partnerov mobil si prezerá v každej voľnej chvíli. Nepohne ním ani svedomie, pretože si nemyslí, že robí niečo zlé. Chce mať „iba“ prehľad o tom, s kým si jeho partner píše.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy