Horoskop

Čo si pre teba pripravili hviezdy v posledný pracovný deň tohto týždňa? Prezradí ti to tvoj denný horoskop.

Tvoj horoskop na dnes

Baran

Dnes z teba bude vyžarovať negatívna energia. Budeš natoľko podráždená, že ľuďom naokolo môžeš povedať niečo, čo budeš neskôr veľmi ľutovať. Ak nechceš nikoho uraziť a s nikým sa pohádať, stráv tento deň v pohodlí domova alebo sa snaž ľuďom vyhýbať a urob len to, čo je treba.

Býk

Dnes sa dozvieš o nejakom klamstve alebo dokonca o zrade. Bude ťa to veľmi bolieť a bude to nepríjemné, ale skús to vydržať. A človeka, ktorý ti to urobil, vyškrtni zo svojho života, svoju úlohu v ňom už splnil.

Blíženci

Dnes si uvedomíš, že si na správnej ceste. Už sa dlhšiu dobu snažíš na sebe niečo zmeniť a dnes konečne uvidíš ten výsledok. Môžeš byť na seba hrdá, že robíš všetko pre to, aby sa z teba už onedlho stal lepší človek. Nezabúdaj však na svojich blízkych, ktorí tvoju zmenu vôbec nemusia vnímať pozitívne a je to v poriadku. Potrebujú čas zvyknúť si na novú verziu teba.

Rak

Dnešok pre teba nebude príjemný a to z toho dôvodu, že ťa dobehne choroba. Nemusí to byť práve prechladnutie, ale napríklad problémy so žalúdkom či migréna. Nemala by si to však odignorovať. Ber to ako varovanie od svojho organizmu, že by si sa mala konečne začať starať o svoje zdravie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop