žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Horoskop hovorí, že v dnešný februárový štvrtok by si mala zamerať svoje záujmy skôr na odbornú oblasť a praktické otázky. Planéta lásky je k tvojmu znameniu nepriateľská a niektoré spory ti môžu dokonca narušiť tento deň. Objaviť sa môže nepokoj, melanchólia alebo žiarlivosť. Často sa však v tvojom prípade stáva, že práve tvoja žiarlivosť nie je vždy úplne opodstatnená.

Panna

Dnešný Mesiac je v Levovi a práve toto znamenie pre teba predstavuje dom morálnych a materiálnych skúšok, no tiež odriekanie a meditáciu. Tento februárový štvrtok je vhodný na preorganizovanie tvojich predstáv a prípravu na osobný rast či úplnosť tvojich túžob. Skús sa nad niektorými záležitosťami zamyslieť o čosi viac.

single život
zdroj: Unsplash/Jason Yoder

Váhy

Dnešná predpoveď sa nebude líšiť od tej včerajšej. Dobrý hviezdny tím ti aj dnes dáva vitalitu, zvedavosť a schopnosť koordinovať inštinkty v praktickej oblasti. V láske si dovoľ luxus straty mysle. Môže ísť napríklad o nadradenosť, ktorá je v každom prípade tvoja. Očakávať môžeš aj nové priateľstvá či priaznivé okolnosti, ktoré ťa budú robiť šťastnou.

Škorpión

Počas tohto dňa bude sentimentálna sféra pod tlakom. Život v partnerskom živote určujú náhle rozhodnutia. Môžete sa buď na niečom jasne dohodnúť alebo aj rozísť. Mnoho bude záležať práve od teba. Pokiaľ dosiahla tvoja trpezlivosť svoje hranice, nebude pre teba možný rozchod príliš bolestivý. Ak sa rozhodneš zostať, odlož vojnovú sekeru čo najskôr a buď láskavejšia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop