Unsplash/Alexandru Zdrobău

Streda bude v znamení srdca. Mala by si si dávať pozor na to svoje, pretože ho môže niekto svojimi slovami rozdupať a zlomiť. Čítaj ďalej a dozvieš sa podrobnosti.

Baran

Dnes by si nemala nikomu dôverovať. Ak áno, môže sa stať, že ťa sklame blízka osoba. Dávaj si pozor na to, kto ti čo hovorí a všetky informácie si overuj. Buď opatrná a nepúšťaj si ľudí blízko k telu, pretože prídeš o svoj majetok.

Býk

Tvoja streda sa bude niesť v pokojnom duchu. Nečaká ťa žiadna hádka, žiadne nedorozumenia a dokonca ti nikto nebude prekážať. So všetkými budeš žartovať a z práce sa ti nebude chcieť ísť domov. Konečne zažiješ deň plný pohody.

Blíženci

Dnes by si si mala dávať pozor na to, aby si nemeškala. Pokiaľ by si nestihla dôležité stretnutie, mohlo by sa to odraziť na tvojej budúcnosti, čo rozhodne nechceš. Daj si pozor na dochvíľnosť a buď pripravená. Šťastie ťa čaká za rohom.

Rak

Všetky dnešné povinnosti zvládneš „s prstom v nose“. Už pred obedom budeš mať všetko hotové, a tak môžeš odísť z práce skôr. Vďaka tomu stihneš povinnosti doma a rodina ťa pochváli. Aj keď sa nenarobíš veľa, večer budeš unavená.

Lev

Ajaj. Budeš to práve ty. Mala by si si dávať pozor na svoje srdce, pretože ti ho dnes môže niekto zlomiť. Či už pôjde o priateľa, ktorý ťa nepoteší, alebo ti niečo negatívne povie rodina, ukáže čas. Každopádne, buď na to pripravená a všetko zvládneš.

Panna

Už od rána budeš plná energie, čo si všimne tvoje okolie. Túto pozitívnu zmenu uvítajú, pretože si posledné obdobie nemala moc príjemné. Atmosféra v práci bude pokojná, nikto nespraví žiadnu chybu a doma na teba nebude nikto kričať.

Váhy

Maj sa na pozore, pretože budeš vystavená otázkam o svojom súkromí. Priviesť si domov nového priateľa neznie ako dobrý nápad. Ak si to chcela urobiť, počkaj s tým. Ak si single, nevhodným otázkam sa vyhneš len ťažko.

Škorpión

Dnes sa ti bude dariť tak, ako už dlho nie. Vďaka tomu budeš na všetkých milá a láskavá. Nezabudni dnes urobiť aj jeden dobrý skutok, čo tvojmu pozitívnemu pocitu len pomôže. Rodina bude v nemom úžasne a partner to patrične ocení večer v posteli.

Strelec

Ak sa snažíš o veľké veci, musíš odhodiť strach. Len odvaha ti pomôže v plnení tvojich snov, ktorých nie je málo. Nazbieraj odvahu, pretože sa tak ľahko z miesta neposunieš. Buď prežiješ život v komfortnej zóne alebo sa do toho oprieš a zoberieš si všetko, po čom túžiš.

Kozorožec

V práci to pôjde dole vodou. Nič sa ti nebude dariť, všetko ti bude padať z rúk a ešte dostaneš aj zlé hodnotenie od šéfa. Utekaj domov a oddychuj. Budeš to potrebovať, pretože atmosféra v práci bude naozaj dusná. Neboj, je to len jeden zlý deň.

Vodnár

Ak si si toho naplánovala dnes viac, už na obed sa budeš musieť rozhodnúť, čo z toho nesplníš. Niekedy si toho zoberieš viac, než si schopná utiahnuť. Nerob to často, pretože to negatívne vplýva na tvoje zdravie a psychiku. Potrebuješ relax.

Ryby

V osobnom živote ťa nečaká nič nové. Dnes by si mala stráviť deň so súrodencami či kamarátmi z detstva, pretože čím ste starší, tým sa vzďaľujete. Zavolaj im a ak to bude možné, stretnite sa. Uvidíš, ako vám to pomôže a vaše puto sa upevní. Zistíte, že sa máte stále o čom baviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy