žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Horoskop hovorí, že dnešný februárový štvrtok by mal byť venovaný viac vlastným potrebám. Platí to hneď pre niekoľko znamení zverokruhu. Existuje v tvojom prípade niečo, na čo by si sa mala zamerať?

Horoskop na dnes

Baran

Tento februárový štvrtok môžeš stráviť v harmónii nielen s tými, ktorých máš rada, ale aj sama so sebou. Priestor sa dáva emóciám, dobrým pocitom a skvelej konštruktívnej kreativite. Uprednostňujú sa kontakty a stretnutia s priateľmi, no najmä s tými, ktorých si spoznala len nedávno. Špeciálna harmónia sa črtá so Strelcom a Vodnárom. Úspech je očakávaný v intelektuálnych aktivitách.

Býk

Pokiaľ sa v tvojom vnútri odohrávajú zvláštne vnemy a myslíš si, že s nikým nevychádzaš, znamená to, že nechávaš vyniknúť tú menej krásnu časť svojho ja. Horoskop odporúča, aby si zatlačila na tieto pocity a nechala ich odísť preč. Snaž sa taktiež neizolovať od zvyšku sveta. Očakávaj aj možné výdavky na domácnosť alebo rodinu.

ako byť sama sebou
zdroj: Pexels/ALINA MATVEYCHEVA

Blíženci

Tento štvrtok sa črtá ako priaznivý deň pre tvoje znamenie. Cestovanie a šport sľubujú príležitosti na nadviazanie veľmi užitočných známostí pre prácu. Očakávať môžeš aj romantiku. Je pre teba ľahké zachovať si úprimné a mierumilovné správanie so všetkými ľuďmi vôkol teba. Týka sa to ako partnera, tak i priateľov, kolegov či príbuzných.

Rak

Hviezdy hovoria o priaznivom dni vo všetkých aktivitách, ktoré si vyžadujú ducha iniciatívy a zodpovedné postoje. Aby si čo najlepšie využila svoj čas, optimalizuj načasovanie pracovných stretnutí alebo aj služobných ciest. Popoludnie a podvečer praje voľnočasovým aktivitám, dopriať si môžeš aj nejakú športovú činnosť alebo akýkoľvek pohyb.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop