Týždenný horoskop

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Víkend ubehol ako voda a nás čaká ďalšie dni plné povinností. Chceš vedieť, aký týždenný horoskop je pre teba pripravený a na čo všetko by si sa mala pripraviť? 

Niektoré znamenia by mali byť obzvlášť opatrné v tom, aby nevznikli nezhody v rodine či vo vzťahu. Dobre si premysli veci, ktoré vypúšťaš z úst, lebo vziať späť ich už nedokážeš.

Aký týždenný horoskop ťa čaká?

Baran

Začiatok týždňa bude náročnejší, pretože sa po voľne nebudeš vedieť dostať do pracovného kolobehu, no od stredy sa to zlepší a stihneš dobehnúť všetko, čo potrebuješ. Niekto od teba bude chcieť, aby si urobila niečo za nich, no nemala by si sa nechať využívať.

Vo vzťahu ti hviezdy budú priať, pretože ťa čakajú príjemne strávené chvíle s najbližšími. Pokiaľ si single, možno stretneš alebo si začneš písať s niekým zaujímavým. Čo sa týka zdravia, nehrozí ti nič vážne, len si dávaj pozor na to, aby si si dopriala kvalitný spánok.

Žena v posteli pozerá do mobilu
zdroj: Pexels/Miriam Alonso

Býk

V rodine to nebude veľmi ružové. Môžeš sa pohádať so svojimi rodičmi, pretože budete mať na určité veci odlišný názor. Mali by ste sa porozprávať a vypočuť svoje argumenty, aby ste mohli dospieť ku kompromisu.

Potrápiť ťa môže aj bolesť hrdla a hlavy. Urob si preventívne horúci nápoj a zvýš prísun vitamínov, aby ťa choroba úplne neskolila. Kvôli tomu budeš mať problém sústrediť sa na školské či pracovné povinnosti.

Blíženci

V tvojom živote je niekto, koho tam nechceš, preto by si mu (alebo jej) mala dať najavo, že je koniec. Priprav sa na možné citové vydieranie, ktoré je pre toxických ľudí príznačné. Ak niečo chceš, nenechaj sa obmäkčiť.

Viac času by si mala venovať sebe a svojim záľubám, pretože sa dosť zanedbávaš a vždy chceš vyhovieť len iným. Tento týždeň preto zruš všetky plány a okrem práce trochu relaxuj a užívaj si. Upeč si nejaký chutný jesenný koláč, ktorý ešte viac zdvihne tvoju náladu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy