unsplash.com

Rozchod nie je ľahká záležitosť. Napriek tomu sa naše srdcia lámu skoro každý deň, no nie je to len rozchod, čo to spôsobí. Čítaj ďalej a zistíš, čo ti láme srdce to všetkého najviac.

Baran

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď vidíš ľudí nerešpektovať miesta, veci alebo dokonca iných ľudí, ktorých ty miluješ.

Býk

Zo všetkého najviac ti láme srdce, keď vidíš, že sú šikanovaní ostatní alebo keď šikanuje niekto teba.

Blíženci

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď nemôžeš urobiť nič preto, aby si žila efektívnejšie. Niekedy sa zastavíš v jednom bode a nevieš, čo robiť.

Rak

Zo všetkého najviac ti láme srdce, keď čítaš v novinách o vojne, ktorá zúri vo svete alebo o tom, ako je niečo nespravodlivé.

Lev

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď uvidíš, že sa niekto snaží byť viac ako ty. Ako Lev si veľmi hrdá a sebaistá, no myslíš si, že nie každý by taký mal byť.

Panna

Tebe najviac zo všetkého dokáže zlomiť srdce práve to, keď budeš nútená rozlúčiť sa s vecami, ktoré pre teba niečo znamenali.

Váhy

Zo všetkého najviac ti láme srdce, keď začneš premýšľať o nevinných ľuďoch a o tom, ako zle sa na tomto svete majú.

Škorpión

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď premýšľaš o tom, ako zomrieš a ako asi bude prebiehať tvoja smrť.

Strelec

Tebe najviac zo všetkého dokáže zlomiť srdce práve to, keď uvidíš niekoho kto naozaj nemá chuť do života. Veľmi ťa to vie naštvať a zarmútiť.

Kozorožec

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď vidíš ako ľudia nepovzbudzujú ostatných ľudí. Keď vidíš, že ľudia okolo si viac škodia ako pomáhajú.

Vodnár

Tebe najviac zo všetkého dokáže zlomiť srdce práve to, ak vieš že si bola informovaná nesprávnymi informáciami alebo ak zistíš, že si bola mimo diania niečoho veľkého.

Ryby

Tvoje srdce sa zlomí vtedy, keď vidíš ľudí ako sa smejú tvojej kreativite. Keď vieš, že oni nevedia oceniť pravé umenie a vôbec to nevidia.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife