láska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Tento deň ti prináša chvíle na zamyslenie sa. Venovať môžeš rovnako starostlivosť svojmu telu a duchu s chvíľkami vnútornej analýzy. V každom kontexte nechaj prevládať tú najlepšiu stránku tvojej osobnosti. Zintenzívni aj schôdzky a pracovné skúsenosti. Môžeš totižto zažiť nejaké príjemné stretnutie s priateľom, ktoré ťa prinúti snívať o možnosti, že sa to zmení na niečo väčšie.

Panna

Počas dnešnej stredy kladie Mesiac pozornosť na tvoj slnečný jedenásty dom, ktorý je spojený s priateľstvami, ochranou, projektami a experimentami. Je to zároveň ideálny deň na plánovanie so svojimi aktuálnymi i starými priateľmi. Horoskop odporúča, aby si verila v tú pravú iskru, ktorá rozžiari tvoju myseľ aj napriek tomu, že sa ti zdá veľa vecí chaotických.

Žena pozerá pred seba
zdroj: Pexels/Lokman Sevim

Váhy

S podporou hviezd a svojou inteligenciou či citlivosťou dokážeš realizovať veľké sny. Existuje taktiež možnosť dať svojim projektom veľkú silu, aby si vo finančnej sfére mohla dokázala privítať nové veci. Týka sa to nielen profesionálnej oblasti, ale i ľudských záujmov a smerov. Pokiaľ máš akékoľvek návrhy na zlepšenie, vyjdi s nimi von.

Škorpión

Pokiaľ si bola v konfliktnej situácii so svojou polovičkou, skús sa uvoľniť a nechať odísť akýkoľvek odpor. Taktiež by si mala bokom odložiť svoju hrdosť. Toto obdobie je príliš pekné na to, aby si si ho zničila sebeckým a pochybovačným postojom. Pokiaľ si single, hviezdy sľubujú špeciálne príležitosti na rozpútanie milostného príbehu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop