Unsplash/Brooke Winters

Dnes ti predstavím znamenia, ktoré sa nevedia vo vzťahu uvoľniť a stále sa pretvarujú. Boja sa, aby ich partneri neopustili, keď odhalia svoju pravú tvár. Patríš medzi ne?

Lev

Tento človek je sebavedomý, no vždy sa za tým niečo  bolestivé skrýva. Zaujíma ho iba cieľ, nie cesta. Chce sa mať v živote dobre a nezáleží mu na tom, čo pre to musí urobiť. Vo vzťahu je rád, ak môže byť dominantný. Robí mu však problém byť sám sebou. Vysoké sebavedomie je len štít pred spoločnosťou, v skutočnosti má o sebe pochybnosti a nemyslí si, že je dobrý.

Blíženci

Človek z znamení Blížencov je veľmi spoločenský typ, no vždy sa správa tak, ako si myslí, že by sa mal správať. V takomto stave nikdy nenájde psychickú pohodu a stále bude cítiť vypätú atmosféru. Vo vzťahu nie je sám sebou, no zvyčajne to trvá len pár mesiacov. Akonáhle si je Blíženec istý, že partner ho miluje, odviaže sa. Je veľmi vtipný a múdry človek, nemá problém zasmiať sa sám na sebe.

zdroj: Photo by prostooleh from Freepik

Vodnár

Tento človek je priateľský, no cesta k nemu býva tŕnistá. Neotvorí sa len tak pred niekým, pretože neustále vidí prekážky. Pretvaruje sa, na všetko hovorí „áno“ a vždy sa snaží ovládať emócie. Vo vzťahu sa nikdy neháda a radšej partnerovi ustúpi, akoby mal povedať svoj vlastný názor. Jeho láska je však úprimná, nevie si predstaviť, že by bol s niekým iným (chyba je len v tom, že to nevie vyjadriť).

Býk

Človek v znamení Býka vysiela zmiešané signály. Raz sa prezentuje ako silná osobnosť, ktorá má všetko pod kontrolou a ovláda situáciu. Potom sa prezentuje ako citlivá osobnosť, ktorej sa všetko dotkne a pre všetko sa rozplače. Vo vzťahu nevie byť Býk naklonený svojmu partnerovi, pretože sa pri ňom nevie uvoľniť. Cíti sa veľmi nepohodlne, svoje osobnosti strieda a nevie ukázať tú pravú tvár.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy