Strelec

Tvoj citový život sa aktuálne vyznačuje intenzívnou potrebou tráviť viac času so svojím partnerom. Urob tak, horoskop na to výrazne upozorňuje. Celkovo by si však mala svoj čas venovať priateľom a tým, na ktorých ti záleží. V práci môžeš urobiť veľmi odvážne rozhodnutie. Stoj sama za sebou a všetko dobre dopadne.

Kozorožec

Tento deň by si mala venovať oddychu, relaxu a maximálnemu pokoju. Hovorí o tom Mesiac v tvojom dvanástom dome. Zamerať sa môžeš aj na problémy, ktoré tebou poslednú dobu otriasli. Následne ich však zahoď za hlavu a vezmi si z nich len to, z čoho si sa poučila. Máš totižto veľký sklon viesť svoj život iným, pozitívnejším smerom.

citové vydieranie
zdroj: Unsplash/Wesley Tingey

Vodnár

Dávaj si pozor, aby si nezmeškala dôležitý okamih tohto dňa. Budeš extrovertnejšia a podnikavejšia ako zvyčajne, čo ti pomôže ujať sa vedenia aj tam, kde narazíš na ťažkosti. Celkovo ťa však čaká veľmi príjemný deň ako v pracovnej, tak i v súkromnej oblasti. Pokiaľ športuješ, určite si dopraj v podvečerných hodinách tvoju obľúbenú formu pohybu.

Ryby

Tento deň prináša dobré vplyvy na všetko, čo sa týka kariéry, spoločenského uplatnenia a sebarealizácie. Pokiaľ tužíš po väčšej slobode, nie je to nemožné. Nezastavuj sa, keď budeš čeliť neočakávaným iniciatívam. Práve ony budú tými, ktoré ťa privedú k novým kariérnym krokom. Vyhni sa zbytočným výdavkom. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop