Horoskop na dnes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Máš pocit, že včerajší deň nedopadol najlepšie? Priprav sa na to, že dnes to nemusí byť o nič lepšie. Horoskop hovorí, že zdravotné problémy potrápia viaceré znamenia, preto si daj na seba väčší pozor, než obvykle.

Čo všetko ťa dnes čaká a neminie? Poď sa na to pozrieť spolu s nami.

Horoskop na dnešný deň

Baran

Konečne si splnila všetko, čo si mala v svojom zozname úloh, no tento stres oslabil tvoju imunitu. Mala by si doplniť vitamíny a večer to „vypotiť“, inak stráviš celý víkend v posteli. Silný vývar by sa ti dnes naozaj hodil.

Býk

Teba dnes potrápia tráviace problémy. Nezjedla si niečo pokazené? Kým sa tvoj žalúdok nenapraví, mala by si jesť len ľahké jedlá a piť dosť tekutín. Radšej si vezmi deň voľna a daj sa doma dokopy.

Čo jesť po tréningu
zdroj: Pexels/Annushka Ahuja

Blíženci

Včerajšia pohoda bude pokračovať aj dnes. Horoskop hovorí, že ťa dnes čaká nečakané stretnutie s niekým, koho si už dlhší čas nevidela. Konečne budeš môcť uzavrieť veci, ktoré ťa trápili a nad ktorými si stále premýšľala.

Rak

Ty si naozaj nepoučiteľná. Keďže nedokážeš povedať nie, niekto ti dnes bodne nôž do chrbta. Táto zrada sa s tebou ponesie aj cez víkend a pokazí tvoju náladu. Alkohol ale nie je riešenie, preto ani nemysli na to, že by si sa dnes opila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop