pexels.com

Cítiť vyčerpanosť nie je nič neobvyklé. Vyčerpáš sa pri cvičení, pri upratovaní, pri behu alebo pri manuálnej práci. Horšie je, ak ťa vyčerpávajú druhí ľudia – keď cítiš ako z teba vysávajú pozitívnu energiu, mala by si sa im vyhýbať. Hlavne týmto znameniam:

Baran

Človek, ktorý sa narodil v znamení Barana, má silnú túžbu presvedčiť ťa o tom, že má vždy pravdu. Bude sa s tebou hádať aj celé dni, len aby si povedala, že má naozaj pravdu a súhlasíš s ním.

Je dynamický, máš pocit, že sa mu nikdy nezatvoria ústa a vie byť veľmi tvrdohlavý. Tento človek ťa môže psychicky vyčerpať, pretože chce byť vodca každej skupiny, aj keď to bude vyžadovať veľa „obetí“.

zdroj: pexels.com

Rak

Psychicky ťa vyčerpá aj človek, ktorý je narodený v znamení Raka. Je zábavný, má rád diskotéky, pôsobí otvorene a šťastne. Všetko len preto, aby o sebe vytvoril dokonalý obraz.

Keď mu podľahneš a uveríš, bude ti komplikovať život. Zo všetkého urobí drámu, prekrúti slová a pri hádke ti nedovolí argumentovať. Vie ťa šikovne psychicky manipulovať, že si to nebudeš chcieť dlhé mesiace ani pripustiť.

Lev

Človek, ktorý je narodený v znamení Leva, vzbudzuje rešpekt. Má slušné vychovanie, ovláda základy etikety a má bohatú slovnú zásobu. Táto kombinácia vlastností spôsobí, že mu ľahko podľahneš. Zrazu, ani nevieš ako, urobíš pre neho všetko, o čo ťa požiada. Lev sa nebojí ničoho a vždy je pripravený aj na „špinavú“ prácu.

zdroj: unsplash.com

Vodnár

Samostatný človek, ktorý je narodený v znamení Vodnára, je veľmi vynaliezavý. Má rád, ak je okolo neho veľa ľudí a môže si nastaviť pravidlá. Neznesie, keď sa ho niekto snaží obmedzovať a dávať mu ultimáta.

Vo vzťahu je mierne žiarlivý, nedôverčivý a keď sa ho opýtaš niečo zo súkromia (alebo z minulosti), zúri. Vtedy ťa označí za psychického vydierača, čo spôsobí, že sa budeš cítiš zle ty a nie on.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy