Vzťahy medzi mužom a ženou môžu byť rôzne. Láska, priateľstvo, intimita. Tí, ktorí si síce rozumejú, ale netúžia sa zaviazať, sa občas dostanú do vzťahu, ktorému sa vraví aj priateľstvo s výhodami. Žiadne záväzky, iba intímne zblíženie. Pozri sa, ktoré 3 osobnosti podľa znamenia s takým niečím problém nemajú. 

Vodnár

Človek narodený v tomto znamení je prirodzene priateľský typ, ktorý si rád užíva život, a preto je medzi ostatnými aj veľmi obľúbený. Keďže má rád spoločenský život, predstava stáleho vzťahu nie je nič, čo by ho lákalo. Priateľstvo s výhodami je preto pre neho skvelý štýl, pri ktorom sa môže intímne zblížiť s niekým, koho má rád a kto ho priťahuje, no nijak neobmedzuje jeho slobodu. Keďže je to aj empatický a spravodlivý človek, vopred si vyjasní pri takomto „vzťahu“ fakty, aby tomu druhému neskôr neublížil.

Blíženci

Blíženci sú šikovní ľudia plní entuziazmu, ktorí patria taktiež medzi obľúbených členov partie. V ich vnútri sa podľa ich znamenia skrývajú dve osobnosti, takže bývajú zároveň nepredvídateľní a nedajú sa ľahko skrotiť. Kvôli svojej nerozhodnosti nevedia, či chcú byť slobodní alebo vo vzťahu. Preto je priateľstvo s výhodami pre nich dočasne veľmi lákavou voľbou. Takto môžu nadviazovať aj emocionálne spojenie, aj mať „zadné dvierka“, ak by sa zahľadeli do niekoho iného.

Strelec

Strelec patrí k najnezávislejším ľuďom a znameniam zverokruhu vôbec. Miluje svoju slobodu a predstava budovania vzťahu, ktorý si vyžaduje aj určitú obeť, je pre neho ťažko predstaviteľná. Všetko toto úsile si necháva, až kým nenájde tú pravú osobu, ktorá si jeho snahu zaslúži. Partnerom, ktorí sa v jeho živote dovtedy objavia nič nesľubuje. Miluje spoznávať nových zaujímavých ľudí a nové skúsenosti, preto mať priateľa s výhodami je pre Strelca ideálne. Takto môže tráviť čas s niekým, kto ho zaujíma, preskúmať jeho intímnu stránku a stále si zachovať slobodu, ktorú potrebuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.