zúfalá žena

Lev

Pokiaľ sa v láske nevyvíjali veci tým správnym smerom, horoskop hovorí, že nastáva čas zotavenia. V práci očakávaj situácie, ktoré ťa budú posúvať smerom vpred. Optimizmus a dobrá nálada ťa budú v tomto smere poháňať za tvojimi cieľmi. Je možné, že sa nájdu aj takí, ktorí ti budú úspech závidieť, avšak ty si tou, ktorá si ho zaslúži.

Panna

V prípade, že vo vzťahu dochádza poslednú dobu ku kontroverzným debatám a hádkam, nastal čas, aby si zhodnotila jeho význam. Horoskop hovorí, že podľa všetkého nastal deň sa z tejto situácie vyslobodiť. Pokiaľ vlastníš firmu, mala by si skontrolovať niektoré zmluvy, mohli by ti totižto priniesť nejaké nepríjemnosti.

Varovné signály nespokojnej ženy
zdroj: Pexels/Polina Zimmerman

Váhy

Dnes môžeš pocítiť túžbu hovoriť o všetkom, čo máš nielen na srdci, ale i na jazyku. Pokiaľ to takto cítiš, určite nezostávaj ticho. V práci sa ti bude dariť v každom smere. Budeš kreatívna a potešia ťa i správy, ktoré k tebe prichádzajú. Najviac však hviezdy prajú tým, ktoré sa živia vlastnou prácou. Pozor si dávaj na svoj žalúdok, mohli by ťa potrápiť bolesti.

Škorpión

Horoskop radí, aby si sa snažila byť v srdcových záležitostiach pokojná a dala si záležať na niektorých veciach. Platí to od chýb, ktoré robíš, až po kolísavú náladu. Dnes sa ti môže podariť uzavrieť dohodu o pracovnej činnosti a preto pôjdu všetky veci bokom. Tvojmu telu sa zíde po dlhej zime pohyb, určite mu ho dopraj.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop