zúfalá žena

Strelec

Láska je v dnešný deň v zvláštnom postavení. Pokiaľ si single, môže sa naskytnúť nejaké stretnutie, avšak mala by si si dať pozor na Venušu. Tá ťa vyzýva, aby si si ho dobre premyslela. Na pracovisku môžeš čeliť akejsi zmene. Skús sa obklopiť inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí ti v nej môžu napomôcť. Pozor si dávaj na svoju chrbticu, môžu ťa potrápiť jej bolesti.

Kozorožec

Je možné, že sa cítiš na vzťahovom poli akosi apaticky. Nezadaným neprinášajú hviezdy žiadne nové správy, preto by si mali dnešný deň naplánovať so svojimi blízkymi a priateľmi. V práci, pokiaľ nastali nejaké diskusie, skús ich odložiť na iný deň. Dnešok im veľmi nepraje a mohli by skončiť aj hádkou.

najlepšia kamarátka
zdroj: Unsplash/Omar Lopez

Vodnár

Dnešok je skvelým dňom pre lásku. Pokiaľ chceš byť dnes úspešná, budeš ňou, no rátaj s tým, že v najbližších dňoch môžeš byť porazená. Na pracovisku je možné, že sa cítiš unavená a okrem toho nič nestíhaš. Skús venovať pozornosť svojim úlohám postupne a zodpovedne, bude sa ti pracovať omnoho lepšie. Pokiaľ jazdíš autom, dávaj si pozor, hrozia pokuty.

Ryby

Dnes je možné, že stretneš niekoho veľmi výnimočného. Tento okamih sa však ukáže ako správny. V práci, pokiaľ nastali nejaké prekážky, ber ich s rezervou a zostaň pokojná. Je možné, že tvoje telo si pýta pohyb. Dopraj mu ho a rovnako nezabúdaj na vitamíny v podobe ľahšej stravy, ale aj ovocia a zeleniny.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop