Unsplash/Jon Ly

Určite aj z vlastných skúseností vieš, že nie z každého prítomnosti si nadšená. Niekto sa jednoducho správa doslova ako tŕň v zadku. Jeho správanie či názory a mnoho ďalšieho, to všetko môže mať vplyv na to, prečo ti nie je veľmi po chuti tráviť s dotyčnou osobou svoj voľný čas. A hovorí sa, že ľudia narodení v týchto znameniach sú totálny experti v znepríjemňovaní pekných dní. 

Priprav sa, že budeš potrebovať dostatok trpezlivosti. S nimi to teda rozhodne nie je ľahké.

Lev

Lev má problémy s udržaním jazyka na uzde… Pri rozhovoroch si často totiž nevšimne, keď už zachádza priďaleko a jeho slová sa k danej situácií absolútne nehodia. Potom to iní ľudia môžu prijať úplne inak, než by si Lev želal.

Čo samozrejme spôsobí, že sa automaticky bráni, dúfajúc, že z toho vyjde ako ten, ktorý nič nespôsobil. A teba môže aj poraziť a celý deň máš v čudu. Veď ti hovoríme, pri ňom budeš potrebovať veľa trpezlivosti.

Vodnár

Ďalšie znamenie, ktoré vie pekne znepríjemniť deň. Najmä vtedy, keď má on sám dosť blbú náladu. Vtedy rád obdarúva svoje okolie štipľavými poznámkami, ktoré dokážu aj tebe pokaziť náladu.

Keď nemá aktuálne dobré rozpoloženie, radšej bež od neho čo najďalej. Len by si sa rozčuľovala a potom nadávala na celý svet, aký je na figu. Stojí ti to za to? Nemáš dosť svojich starostí?

Baran

Čo na srdci to na jazyku, drzý a neohľaduplný. Keď si to celé sčítaš, nebude to ťažká matematika. Pokiaľ veci a ľudia neskáču podľa jeho predstáv, nič lepšie ani nečakaj.

Toto má podobné s Vodnárom. Je super, keď ho vystihneš v dobrej nálade, vtedy je to najlepší spoločník. Naopak, keď je niečo zle, pripomína taký poriadne ostrý tŕň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy