Photo by Daria Shevtsova from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska a leto idú dokopy. Niektorým ľuďom sa pošťastí, a ešte kým skončí leto, spoznajú niekoho, kto sa dotkne ich srdca. Patria k ním aj tieto 3 znamenia!

Škorpión

Človek narodený v tomto znamení je veľmi komplikovaný a na svoje okolie pôsobí tajomne. Práve to spôsobuje príťažlivosť, ktorej niektorí ľudia nedokážu odolať a preto chcú zistiť, čo je zač. A to bude príbeh, ktorý bude stáť za jeho letnou láskou.

Ak si v tomto znamení a dostaneš pozvanie na spoločenskú udalosť (párty alebo opekačka s partiou), neváhaj a choď, aj keď sa ti nebude chcieť. Tam si ťa všimne niekto, kto ťa bude chcieť zlomiť.

Panna

Panna, to je človek, ktorý miluje poriadok a dokonalosť. Disciplína a logické myslenie sú pre neho typické. Zároveň sú to vlastnosti, ktoré ho zaujmú na niekom, kto čoskoro vstúpi do jeho života. Nebude to intuitívne zamilovanie sa, ale postupné uvedomenie si, že niekto dokonale zapadá do tvojho škatuľkovania.

Tú osobu spoznáš pri nejakej pracovnej činnosti. Ak máš brigádu alebo budeš v auguste bez dovolenky, máš šancu. Vyzerá to tak, že to bude človek, ktorý sa v pracovnej sfére pri tebe pohybuje už dlhšie.

Váhy

Chystáš sa na dovolenku či predĺžený víkend? Ak si narodená v znamení Váh, maj oči otvorené. Náhoda, osud alebo hviezdy, pripíš to komu chceš, ti do života prinesú niekoho, kto ti už na prvý pohľad učaruje. Si človek spravodlivý, ktorý miluje harmóniu, pokoj a prírodu. Práve tam by ste sa mali stretnúť.

Dávaj si však pozor, aby si nepodľahla čaru ružových okuliarov a chytila sa na prvého, ktorý sa na teba usmeje. Si veľká romantička a vaše stretnutie bude naozaj ako z filmu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating