Hovorí sa, že priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme sami. Je to pravda a na výbere veľmi záleží, pretože do veľkej miery ovplyvňuje náš život. Zisti podľa znamenia tvoju ideálnu priateľku. Bude pri tebe stáť vždy – v dobrom, no aj v zlom.

Baran

Tvojou najlepšou priateľkou musí byť Váha. Si plná energie a spontánnosti, preto potrebuješ niekoho, kto by ťa držal na uzde a mal ťa pod kontrolou. S tvojou výbušnou povahou ti táto žena pomôže.

Býk

Pre teba je ideálna priateľka Ryba. Si tvrdohlavá a niekedy si nedáš povedať. Myslíš si, že máš pravdu len ty a ostatných nepočúvaš. Potrebuješ k sebe Rybu, aby ti otvorila oči a povedala veci s láskou.

zdroj: Pexels/Elly Fairytale

Blíženci

Najlepšia priateľka je pre teba Vodnárka. Pôsobíš inteligentným dojmom a si neskutočne zvedavá. Potrebuješ Vodnárku, pretože tá má rovnakú povahu a spolu môžete snívať o veľkých plánoch. S ňou ti bude najlepšie.

Rak

Tvojou najlepšou priateľkou je žena v znamení Strelca. Nepotrebuješ ku šťastiu veľa a presne to je Strelec. Tejto žene stačí, že ťa má v živote a nemusíte sa stretávať každý deň. Vytvoríš s ňou ideálnu dvojicu.

Lev

Pre teba je ideálna priateľka žena, ktorá je Kozorožec. Si veľmi dominantná a tak potrebuješ priateľku, ktorá sa vie podriadiť a niekedy ustúpiť. Presne taká je žena v znamení Kozorožca. Budete si najviac rozumieť.

Panna

Najlepšia priateľka je pre teba žena v znamení Barana. Vieš rozprávať dlho a pútavo. Potrebuješ niekoho, kto ťa bude počúvať a presne túto pozíciu zastáva žena v znamení Barana. Drž sa jej.

zdroj: Pexels/Elly Fairytale

Váhy

Tvojou najlepšou priateľkou musí byť Levica. Snažíš sa do svojho života vniesť rovnováhu a neustále sa snažíš hľadať odpovede na otázky o živote. Pomôže ti žena Levica, pretože je veľmi vášnivá a prudká. Hneď všetko vie.

Škorpión

Najlepšia priateľka je pre teba Panna. Máš v sebe veľa tajomna a tak potrebuješ niekoho, komu budeš plne dôverovať a vedieť, že ťa nezradí. Presne taká je žena v znamení Panny. U nej nájdeš úprimnosť a lojálnosť.

Strelec

Pre teba je ideálna žena, ktorá je v znamení Blíženca. Si veľmi cieľavedomá a potrebuješ niekoho, kto ťa bude stále motivovať. Priateľku v znamení Blížencov si stráž, pretože lepšiu už nenájdeš.

Kozorožec

Najlepšia priateľka je pre teba žena v znamení Raka. Potrebuješ mať svoj deň detailne naplánovaný a táto žena ti plány nebude meniť. Bude sa flexibilne prispôsobovať tebe, pretože vie, aký vzácny je tvoj čas. Priateľstvo s ňou bude nekonečné.

zdroj: Pexels/Helena Lopes

Vodnár

Tvojou najlepšou priateľkou má byť žena v znamení Býka. So životom si veľmi spokojná a nepotrebuješ veľa na to, aby si si ho vychutnávala plnými dúškami. Žena v znamení Býka sa rada pridá, pretože má rovnakú povahu a život s ňou bude bláznivý.

Ryby

Pre teba je ideálna Škorpiónka. Nie si sebecká a vieš pochopiť druhých. Ideálna priateľka je táto žena, pretože je úprimná a tvoje tajomstvá nikdy neprezradí. Spolu sa budete môcť rozprávať o problémoch, prejsť si rozchodmi a stále budete držať spolu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.