zúfalá žena

Utorok po veľkonočných sviatkoch bude pre niektoré náročnejší. Týka sa to nielen oblasti lásky a vzťahov, ale i pracovných záležitostí. Horoskop upozorňuje tiež na aktívnejší pohyb a pestrejšiu stravu. Čo čaká dnes teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnešok nie je priaznivo naklonený láske, horoskop hovorí, že by sa mohol v tvojom živote objaviť niekto z minulosti a to by ti neprinieslo najlepšie pocity. Na pracovisku sa snaž ujasniť svoj postoj nielen voči práci, ale i kolegom. Pokiaľ si sa počas veľkonočných sviatkov prejedala, nastal čas na detox a očistu tela.

Býk

Väčší pozor si musia dávať tie páry, ktorých láska sa zrodila v tomto období. Je totižto možné, že sa vzájomne priťahujete, no chýba vám vnútorné porozumenie. Pokiaľ si budovala nejaké vzťahy na pracovisku v poslednom období, teraz ti budú užitočné. Potrápiť ťa dnes môžu silnejšie bolesti hlavy, dopraj si večer odpočinok.

Chyby vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Andriyko Podilnyk

Blíženci

Ťažký deň dnes čaká tie, ktoré sú v komplikovanom vzťahu. Horoskop však hovorí, že riešenie tejto situácie nie je ďaleko. Pracovné ponuky, ktoré k tebe prichádzajú by si mala starostlivo vyhodnocovať. Na pracovisku tak očakávaj menší zmätok. Pokiaľ uvažuješ nad tým, že by si potrebovala viac pohybu, určite nezaháľaj a dopraj si ho.

Rak

Láska sa dnes bude vyvíjať od typu vzťahu, ktorý máš. Pokiaľ si v pevnom a stabilnom zväzku, čaká ťa veľmi príjemný deň s tvojou polovičkou. V prípade, že prechádzate krízou, nemala by si od partnera žiadať to, čo ti nedokáže ponúknuť sám. V práci očakávaj zmeny, ktoré prichádzajú, budú viesť tým lepším smerom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop