Mýty o znameniach

V dnešnom svete koluje až príliš veľa neoverených a vymyslených informácií v každej možnej oblasti. Vedela si, že existujú aj mýty o znameniach zverokruhu, ktorým ešte stále všetci veríme? Častokrát nám vedia pokaziť mienku o človeku, ktorého ešte ani poriadne nepoznáme, ale vieme, v akom znamení sa narodil.

Toto sú tie najznámejšie, ktorým by si už viac nemala veriť.

Baran

O ľuďoch, narodených v tomto znamení, sa hovorí, že nevedia žiť bez drámy. Je to však výmysel, pretože si žijú absolútne pokojný a vyrovnaný život a problémom sa snažia vyhýbať. 

Býk 

Počula si, že ľudia narodení v znamení Býka sú veľmi leniví? Ak áno, tak na to zabudni, pretože to nie je pravda, práve naopak. Neboja sa žiadnej práce a v živote nehľadajú skratky. 

Blíženci 

Ach, nerozhodní Blíženci. Teda všetci si to o nich myslia. No nie je to celkom tak. Možno v maličkostiach sú trošku viac nerozhodní, ale za to sú veľmi odvážni a nezaváhajú pri žiadnom veľkom životnom rozhodnutí.  

Rak 

Hovorí sa, že ľudia v tomto znamení nie sú samostatní a sú závislí na ostatných, čo vôbec nie je pravda. Zo všetkých znamení sú najviac samostatní, veľmi si vážia svoju voľnosť a budú si ju chrániť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy