dievča s dlhými vlasmi

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

V túto decembrovú sobotu sa budeš cítiť dobre v prítomnosti svojich najbližších. Zamýšľať sa môžeš o niečo intenzívnejšie nad svojou budúcnosťou. Láska a priateľstvo sa prejavia tým najlepším spôsobom a vďaka nim ťa čakajú šťastné chvíle. Netreba však zabúdať na to, že o šťastné chvíle sa musíš posnažiť aj ty sama a nenechávať ich len na osud.

pesimista
zdroj: Pexels/Kha Ruxury

Panna

Dnešná sobota bude o láske. Tvoja schopnosť používať šarm a zvýšenie inštinktívnej sily citov budú tými, vďaka ktorým uveríš viac svojim schopnostiam. Ide o dary, ktoré ti prinášajú samotné hviezdy. Vynikajúci výkon očakávaj v každej oblasti. Schopnosť využiť benevolenciu hviezd je taktiež v tento deň tvoja.

Váhy

Počas dnešnej soboty podporia hviezdy pohyb peňazí a optimalizáciu tvojho času. Pri realizácii svojich plánov by si však nemala prekročiť svoj rozpočet. Aj napriek tomu, že máš nejaké úspory, horoskop radí, aby si ich nepremárnila a hlavne neprekračovala svoje reálne možnosti. Nezabúdaj na to a prežiješ veľmi príjemný voľný deň.

Škorpión

V túto decembrovú sobotu nie je kríza v žiadnej oblasti. Špeciálny deň ťa čaká aj v láske a vzťahovom živote. Planéta Mesiac a Venuša sú totižto v tvojom znamení. Pozitívne udalosti týkajúce sa lásky a se*uality ti prinášajú poriadnu dávku šťastia. Dnešné chvíle sú vhodné aj na to, aby si naplno využila svoju kreativitu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop