dievča s dlhými vlasmi

Strelec

Horoskop radí, aby si využila túto sobotu na dosiahnutie svojich cieľov, ale i na zábavu s ľuďmi, ktorí sú podobní tvojmu temperamentu. Pozeraj sa do budúcnosti bez zhonu, plánuj projekty bez toho, aby si očakávala okamžité výsledky. V spoločenskom prostredí by si mala prelomiť ticho a objasniť svoj názor. Mesiac ťa pozýva na chvíľu zamyslenia.

Kozorožec

Nedovoľ, aby táto decembrová sobota ubehla rýchlo, pretože priaznivé astrálne kresby stavajú do popredia sentimentálne vzťahy, ozvláštnené osobnou bezpečnosťou a magnetizmom, ktoré dnes vyžaruješ. Láska na prvý pohľad prichádza pre tie, ktoré čakajú už dlhšie na tú pravú osobu.  Aj párom prajú hviezdy prežívať krásne, spoločne strávené chvíle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vodnár

Je možné, že niektoré budú chcieť počas tohto dňa chrániť nejakého člena rodiny. Hviezdy však radia, aby si tejto osobe nechala priestor na prevzatie svojej zodpovednosti. Nájsť vzájomnú dohodu nebude taktiež náročné. Niekedy stačí hľadať trochu spoluúčasti vo všetkom, čo sa týka nášho každodenného života. Dnešok je tým dňom.

Ryby

Pokiaľ tvoj vzťah začal len nedávno, nemusíš očakávať žiadne prekážky. Na maznania a vyznania lásky vo vzťahu, či flirtovanie pre nezadaných, ktorí chcú zažiť dobrodružstvá, sa môžu pripraviť takmer všetky Ryby. Viaceré môže priťahovať táto hra dobývania a práve dnešok stavia viaceré bytosti tohto znamenia do pozície, kedy môžu zaujať pozornosť toho, koho majú rady.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop