Žena v čiapke na ulici

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čoskoro tu máme víkend, no ešte musíš zvládnuť aj štvrtok. Horoskop hovorí, že dnešný deň sa bude niesť pre väčšinu znamení v pozitívnom duchu, ale nájdu sa, samozrejme, aj nejakí nešťastníci. Chceš vedieť, čo všetko čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnes by si sa mala venovať hlavne svojim vzťahom, pretože máš v tejto oblasti nedostatky. Zanedbávaš svojich najbližších a namiesto návštevy alebo telefonátu si radšej pozrieš film. Naprav to a naplánuj nejaký spoločný program na víkend. Uvidíš, že sa všetci potešia.

Býk

Ak si chceš viac zarobiť, mala by si sa aj viac snažiť. Neustále sa sťažuješ, že máš málo peňazí na účte, no nerobíš nič pre to, aby sa to zmenilo. Teraz je ideálny čas požiadať o povýšenie, prípadne o nový projekt. Podporí ťa aj rodina alebo partner, preto sa nemusíš ničoho obávať. Ak to neurobíš dnes, budúci týždeň môže byť neskoro.

Žena s mobilom sa usmieva
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Blíženci

Teba čakajú menšie nepríjemnosti v prípade, že si single. Prestane sa ti ozývať muž, s ktorým si dlhšie píšeš alebo sa nedostaví na dohodnuté stretnutie. Nijak ti to nevysvetlí, no nenechaj sa rozladiť, príde lepší. Tie zadané by si mali vyraziť na večeru alebo do kina.

Rak

Dnešok bude náročný na tvoje psychické zdravie. Ak mávaš panické ataky, práve v tento deň sa to môže zhoršiť. Môže za to súhra všetkých okolností a toho, že si dlhšie v strese. Tvoji najbližší ale budú stáť pri tebe, toho sa nemusíš báť, no mala by si vyhľadať aj odbornú pomoc, ak si to ešte neurobila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop