Dievča v čiapke

Konečne sobota! Nie si sama, ktorá sa na tento deň teší možno už aj od stredy. Keď je už tu, mala by si si ju aj patrične užiť. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Dnešná voľná sobota ti prinesie veľa pozitívnej energie, ktorú budeš odovzdávať naokolo všetkým, s ktorými sa dnes stretneš. V prípade, že si nerozhodná medzi dvoma mužmi, nastáva čas, kedy budeš musieť túto záležitosť vyriešiť.

Býk

Horoskop radí, aby si v láske konečne prestala myslieť na minulosť a je úplne jedno, či si zadaná alebo vo vzťahu. Ešte stále zažívaš akúsi nespokojnosť. Zahoď už nereálne veci za hlavu a začni sa venovať prítomnosti, ktorá ti aj týmto spôsobom uniká.

Zamyslená žena, premýšľa ako využiť čas
zdroj: Pexels/Liza Summer

Blíženci

Tvoja nálada dnes bude vibrovať veľmi nízko, máš totižto v hlave veľké množstvo myšlienok. Skús sa na niektoré veci pozerať z lepšej stránky a tie, ktoré ťa trápia, riešiť postupne. Nie všetko je možné hneď. Meditácia ti bude v tomto smere nápomocnou. Dopraj si ju aj počas dňa.

Rak

Pred sebou máš zamilovanú sobotu a platí to pre všetky nežné stvorenia. Tie, ktoré majú už pri sebe svoju polovičku, zažijú chvíle plné vášne. Nezadané sa  môžu zaľúbiť taktiež. Takéto dni nebývajú často, preto si to dnes uži najviac, ako to len bude možné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop