Horoskop na dnes

Strelec

Mala by si dnes zavolať svojim rodičom alebo starým rodičom, ak si ich dlho nevidela. Horoskop hovorí, že vás čaká niečo negatívne, preto sa snaž s nimi tráviť viac času. Tvoj priateľ to určite pochopí. Povinnosti v práci sa ale snaž dokončiť, inak by sa ti toho nakopilo príliš veľa.

Kozorožec

Dnes ťa čaká náročný deň. Všetci od teba budú niečo chcieť a nedajú ti pokoj, až ťa z nich rozbolí hlava. Večer by si si mala uvariť svoje obľúbené jedlo a vychutnať si ho v úplnej tichosti. Prečítaj si tiež dobrú knihu, pretože čítanie nejak zanedbávaš.

Vodnár

Tebe sa dnes sen síce nesplní, ale čaká ťa radostná správa, ktorá ťa k nemu posunie o krôčik bližšie. Buď ale opatrná, aby si kvôli tomu neublížila svojim najbližším. Nie je jedno, ako sa k svojmu snu dopracuješ, nemala by si ísť aj “cez mŕtvoly”. Inak na všetko ostaneš úplne sama.

Ryby

Dnes sa ti nebude chcieť absolútne nič. Budeš bez energie, mrzutá a podráždená. Poobede by si mala ísť aspoň na prechádzku, pretože ak budeš iba doma na gauči, budeš sa cítiť ešte horšie. Daj si radšej zdravšiu večeru, lebo fast food by ti spôsobil iba výčitky.

Ak ťa zaujíma, aký bude tvoj celkový mesiac, prečítaj si aj mesačný horoskop na október. Dobré dni sa budú striedať s tými horšími. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop